ВІТАЄМО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ !

День захисників і захисниць України – відносно молоде свято, в яке ми вшановуємо героїв країни. Деякі українці ставляться до нього як до чоловічого дня і вітають усіх чоловіків і юнаків. Інші шанують в цей день чоловіків і жінок, що служили країні. Незалежно від ставлення до свята радіють йому всі, адже в цей день тепер офіційний вихідний.

До того ж саме в цей день свято Покрови Пресвятої Богородиці!

Пресвята Богородиця завжди вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Колектив магазину “Локсмайстер на Подолі” щиро вітає всіх зі святом!

Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

У свою чергу ми завжди готові допомогти кожному боронити свою власність, запропонувати надійний захист вашої оселі. Надійні двері, кращі замки, системи контролю доступу, сейфи, тощо – все для того щоб почувати себе у повній  безпеці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *