Вхідні двері – безпека та декор від професіоналів.

Сучасний світ вимагає від мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» бути готовим до нових викликів. Це стосується всієї лінійки продукції: замки, циліндри, фурнітура, двері вхідні і продукція декору.
До вхідних дверей покупці висувають підвищені вимоги. Вони мають бути і безпечними, і красивими. Якщо вести мову про безпеку, то оптимальна конструкція дверей – металева з ребрами жорсткості і замком, який забезпечує замикання в кількох напрямках. Замок має бути укомплектований високосекретним циліндром, який захищений броненакладкою з метою убезпечити його від вандального зламу.

Для придбання дверей, які захистять вас від посягань на ваше майно, слід звертатися в професійні місця продажу, якими є магазини мережі «Локсмайстер», що розташовані в крупних містах України.  Всі магазини «ЛоксМайстер» є членами Української Локсмайстер Федерації, дотримуються найвищих стандартів безпеки. Тому в їх асортименті тільки якісні двері провідних зарубіжних і українських виробників із замками відомих світових брендів, таких як: MUL-T-LOCK (Ізраїль), ABLOY (Фінляндія), TESA (Іспанія), KESO (Швейцарія), VIRO (Італія).

Серед переваг співпраці з нашими магазинами – це необмежені можливості не тільки у виборі і встановленні продукції безпечного замикання, а й в декорування дверей. Декор для кожних дверей замовляється індивідуально, виходячи з побажань замовника.
На кожні двері – можна вибрати і матеріал декорування, і колір, і рисунок. Магазини «ЛоксМайстер» співпрацюють з «СПВ Компані Лтд.», генеральним імпортером в Україну високоякісної ПВХ-плівки VINORIT® Нaogenplast Ltd. (Ізраїль) та декоративного кам’яного шпону SlateStone® – екологічного, натурального матеріалу. Використовуючи ці матеріали, фахівці магазинів мережі «ЛоксМайстер», у співпраці з провідними вітчизняними виробниками декору для дверей, запропонують унікальні серії дизайну дверей, розроблять малюнок на замовлення клієнта, нададуть консультацію з підбору малюнка, кольору та фурнітури.
VINORIT® – це ізраїльське ПВХ-покриття, яке не потребує особливої реклами, оскільки його знає кожен. Вироби, ламіновані цим покриттям, відрізняються довговічністю, практичністю.  Декоративні дверні накладки з МДФ плити, ламінованої ізраїльської плівкою Vinorit®, не вигорають на сонці і не бояться вологи, тому можуть використовуватись на вулиці, забезпечуючи ще й високу тепло та звукоізоляцію.
Окрім цього, плити МДФ, які  встановлюються на вхідні двері служать додатковим захистом при спробах прорізання в металевих дверях, так званого, «прохідного отвору» за допомогою кутової шліфмашики, знаної в широкому загалі, як болгарка (стандарт ДСТУ EN 1630:2017).
Разом з цим , МДФ-накладки значно підвищують стійкість металевих дверей при спробах обстрілу з вогнепальної зброї, оскільки, завдяки відносній в’язкості матеріалу, здатні розсіювати кінетичну енергію кулі.

Плівки VINORIT® виготовляються в вертикальних дизайнах, що є своєрідною імітацією шпону зрізу деревини різних порід дерева, вся структура дерева разом з різноманітними сучками розташована в напрямку вертикалі.
Серед останніх видів вертикального дизайну можна розглянути наступні:

Проте, останнім часом компанія Нaogenplast пішла на нестандартний крок, а саме, створила сенсаційну новинку «Горизонтальний дизайн» в покриттях VINORIT® по всій довжині рулону. Таким чином, те що було можливо на поверхнях меблевих фасадів невеликих розмірів, стало можливим і для поверхонь дверних накладок з розмірами, наприклад, 2600х1000 мм.
Завдяки новій технології, на стандартному обладнанні з ламінації МДФ-панелей, можна отримати накладку, яка матиме суцільний горизонтальний напрямок структури дерева по всій висоті.
Особливостями горизонтальних дизайнів є м’яка та приємна колористика.

Ще одним новим продуктом від Нaogenplast Ltd. стали покриття сучасного дизайну, що імітують поверхню неопорядженого бетону. Поява таких покриттів обумовлена вимогами часу, адже сьогодні в тренді стиль «Лофт».

Попередньо ознайомитись з плівками компанії Нaogenplast Ltd. можна переглянувши відео:

Ще одним інноваційним матеріалом, який застосовується для оздоблення фасадів вхідних і внутрішніх дверей є кам’яний шпон SlateStone® (Слейтстоун). Це натуральний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід – природного каменю (сланцю) на окремі плити, завтовшки 1-2 мм.
Невелика вага кам’яного шпону – 1,5 кг/м.кв. дозволяє використовувати його будь-де: на гіпсокартоні, на стелі, на розсувних перегородках та дверях. Тобто там, де застосувати масив каменя неможливо через вагу.
Що стосується оздоблення дверей, то оздоблювати кам’яним шпоном можна як весь фасад, так і використовувати невеличкі фрагменти, утоплюючи їх в тіло декоративної МДФ-накладки з ПВХ-покриттям, закріплюючи шпон за допомогою поліефірної смоли. Завдяки цьому, просту накладку без різноманітних візерунків та складних фрез можна зробити дуже стильною та неповторною. Це тому, що камінь натуральний і кожна нова накладка буде виглядати по-іншому, адже кожен лист SlateStone® має своєрідне та неоднорідне забарвлення й текстуру.

Кожен з магазинів з монтажем мережі «ЛоксМайстер» є повноцінним локсмайстер-центром, створеним за кращими світовими зразками і має команду кваліфікованих спеціалістів.
В кожному магазині мережі «ЛоксМайстер» ви зможете не тільки придбати двері, які укомплектовані якісними пристроями замикання, а й вибрати з широкого спектру матеріалів той варіант оздоблення, який повністю відповідатиме всім вашим індивідуальним вимогам.

Більш детально ознайомитись з матеріалом кам’яний шпон SlateStone® і з можливими варіантами його застосування ви зможете, переглянувши короткий відеоогляд за посиланням:

Проте, якщо ви, навіть, маєте бажання оновити свої існуючі двері, ви зможете це зробити завітавши до найближчого до вас магазину «ЛоксМайстер», а також замовити дверну накладку необхідного вам дизайну. А наші кваліфіковані майстри проведуть встановлення готової накладки на ваші двері на високому професійному рівні, з гарантією на виконану роботу.
Ми чекаємо на вас з понеділка по суботу, включно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *