ВСІМ ГАРНОГО ТА БЕЗПЕЧНОГО ВІДПОЧИНКУ !

 

Цього літа

Знову смажить сонце не по дитячі…

Знову громада залишає місто в пошуках відпочинку…

Знову домівки залишаються без господаря…

Знову покотилася хвиля квартирних крадіжок… 

Тема захисту особистого майна на період літніх відпусток достатньо освітлена у ЗМІ та просторах нету. Але суха статистика крадіжок кожного року та попередження від органів охорони буди не байдужими до захисту майна на період відпусток не дає певних результатів. Громада як і раніше дотримується думки – а що в мене красти? Навіщо мені ті замки! Мене обійде стороною!

Ну як до таких достукатись, щоб зрозуміли що попередити завжди легше, чім потім вигрібати…Найкращі слова мабудь свого часу знайшли наші колеги зі Львову, далі мова оригіналу :

Вітаю  друже !

Ти вже мабуть купив тур до сонячних Єгипту  чи Туреччини , чи можливо навіть щось екзотичніше!

Ти вже думками в теплих краях , смажиш під палючим сонцем своє зблідле за рік тіло на пляжному  пісочку, попиваючи холодне пивце, заглядаєш за симпатичними дівчатами, щоб  переконатись ,що твоя красуня  жінка все ж краща. Життя склалося , життя супер.

Але,    є один нюанс, якісь чуваки вирішили погосподарювати в тебе в хаті , знайти  чим поживитись, перевернули все вверх дном , і забрали дійсно останнє бабло , коштовні прикраси які ти за щасливі роки життя надарував дружині  і дітям , запхали руки в твою білизну, стирили ноутбук на якому ти весь вільний час рубався в “танчики”, 55-дюймовий LED-3d-smart TV  (я навіть не знаю, як вони винесли , так щоб сусіди не бачили)  і не дай Боже сперли карабін з патронами,  котрий ти нещодавно прикупив , мінімум за 900$ , звісно заздалегіть зробивши дозвіл.

Дізнавшись про це – депресняк до кінця відпустки тобі гарантований , не доведи господи нескінченні “запої” тебе чекають по приїзду додому . А знаєш чому так сталося ? А тому , що ти не подумав , як ти все своє добро зачиняєш на простецьки замки, тому що в тебе нема що красти , як помилково вважає більшість.
Задумався ?

Тому бери слухавку та дзвони нам  у ЛОКСМАЙСТЕР,  і ми встигнемо виправити недоліки відсутності безпеки твого житла.

P.S. спеціально для тих хто каже та в мене є сигналізація нащо мені ті ваші замки. Порахуйте приблизно скільки часу є в злодія  до того часу як спрацює сигналізація + приїзд наряду . Тоді ви зрозумієте наскільки це довго 7 хвилин .
Приблизно з такою ж швидкістю працюють злодії у вас вдома.

Отож!

Що ще додати?  Кращий захист від грабіжників – надійні замки.  А найкращі замки – у нас, в «ЛоксМайстер на Подолі».

Звертайся, завжди раді будемо допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *