ВСЬОГО ОДИН КЛЮЧ ВІД ВСІХ ДВЕРЕЙ !

У вас гарний маєток, де чимало приміщень, які майже всі зачиняються на замки, бо є що в них зберігати… а ще чималий ланцюг з ключами від тих всіх дверей !

А може бути все інакше !.

На днях мали змогу довести все це замовнику. До нашого магазину звернувся господар приватного маєтку, метою якого було купити декілька замків для нових підсобних приміщень.  Спілкуючись з клієнтом наші фахівці звернули його увагу на досить велику кількість ключів, які йому потрібні використовувати у своєму маєтку та запропонували можливість об’єднати під зручний формат.

З самого початку замовник поставив умови, що всі двері на об’єкті мають різний рівень доступу та захисту, отож є потреба використання різних замків за рівнем безпеки. Враховуючи все це, наші фахівці розробляючи майстер-систему для усього маєтку, поділили його на зони, де будуть використовуватися окремі ключі.

Для дверей зовнішнього периметру та будівлі де мешкає родина замовника, де є потреба обладнати замками з високою секретністью, щоб забезпечити безпеку та надійний захист, був використаний профіль Mul-t-lock Ineractive+. Для приміщень господарського призначення, куди доступ мають всі мешканці, замки були зібрані під одну кодову комбінацію ключа Тesa, що на сам перед надає переваги зручності використання.

Тепер можемо забути про велику зв’язку ключів та змогою комфортно користуватися замками.

Використання майстер-системи дає змогу користувачам не тільки отримати безпеку та надійний захист, а й назавжди усунути незручності пов’язані з наявністю чималої зв’язки ключів потрібних для відкривання всіх дверей.

Якщо у вас є бажання щоб ваші замки були не тільки безпечні, але і зручні у використанні, звертайтеся в наш сервісний центр..

Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *