Встановлення GPS-трекера для авто.

Нещодавно на наше службове авто Fiat Fiorino встановлено сучасний GPS-трекер ізраїльського виробника Spetrotec. Але, відслідковування координат (GPS-трекінг) це лише одна з його функцій, насправді це ціла супутникова система під назвою SPETROTEC i-Watcher Cellular Alarm CTR with Wireless coded_control.

Супутниковий протиугінний імобілайзер iWatcher Cellular Alarm CTR – універсальний і економічно вигідний стільниковий GSM/GPS пристрій сигналізації та контролю, призначений для запобігання  викрадення, який забезпечує можливість відстеження в режимі реального часу. Використовується глобальна система навігації та визначення положення (GPS) для визначення координат автомобіля, та стільникова мережа GSM для управління і контролю стану автомобіля за допомогою каналів зв’язку SMS та GPRS.

Легкий в використанні додаток з графічним інтерфейсом для смартфона забезпечує дистанційне управління та надає можливість отримувати від автомобіля важливі дані і сигнали тривоги. Увімкнення та вимкнення режиму охорони автомобіля здійснюється за допомогою пульта дистанційного управління. В комплекті системи два дистанційних пульта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *