Встановлення замків і захисної фурнітури високого рівня безпеки.

З точки зору локсмайстра, заміна замків і замкової фурнітури, це процес безперервний. Кожен користувач, в певний момент часу, приходить до висновку, що потрібно замінити замки. Причини цьому різні. Хтось побачив сюжет у новинах, про квартирні крадіжки. Хтось почув про пограбування «в сусідньому будинку». Хтось побачив рекламу якісних, надійних, сучасних замків, і замислився над тим, який захист йому надають замки, що встановлені зараз! Яка б не була причина, та з цього виходить, що потрібно звернутися по кваліфіковану допомогу.

Саме так відбулося цього разу. У магазин ЛоксМайстер на Печерську звернувся клієнт, з метою оновлення замків. Спілкування відбувалося дистанційно, з допомогою телефону і месенджерів. Це теж доволі зручний спосіб, який не потребує особистої присутності клієнта в магазині, і зберігає його час.

У процесі спілкування ми дізналися, що встановлено у клієнта на дверях. Також отримали фото, щоб візуально побачити, як облаштований захист.

Як видно із фото, така «система» немає нічого спільного із захистом! Відсутня броненакладка, циліндр дешевий. Він, у свою чергу, ніяк не перешкоджає проникненню всередину, зате може вийти з ладу (банально заклинити, через низьку якість елементів циліндру) і створити купу проблем власнику.

До замовника виїхав майстер із монтажу на замір і консультацію. Магазин ЛоксМайстер на Печерську надає таку послугу! Тому що, наприклад, визначити розмір циліндра, прорахувати кількість прокладок під броненакладкою, підібрати правильні протектори, дистанційно дуже складно.

Далі наш менеджер провів роботу з клієнтом. Запропонував різні циліндри. Розповів про особливості кожної циліндрової платформи. Підібрав протектори. Також, за допомогою месенджера, показав зразки дверних ручок, щоб клієнт зміг їх візуально побачити на дверях або на наших стендах.

У підсумку було вибрано наступні елементи безпеки:

Циліндри – Abloy Protec 2, у верхній і нижній замок. Максимальний рівень захисту від відмикання.
На нижній замок – врізний протектор Disec Sferic BDS16/4 – потужний захист циліндра. Встановлюється на корпус замка, створюючи бронекапсулу, в яку «запаковано» циліндр.

На верхній замок – накладний протектор MulTLock SL3. Як ми бачили на фото вище, там він був відсутній. Фахівці магазину ЛоксМайстер на Печерську рекомендують обов’язково захищати замковий циліндр на вхідних дверях протектором!
Також була замінена ручка на Rostex Baryt.

Всі нові елементи системи підібрані в кольорі Латунь полірована, і гармонійно виглядають на дверях.

Далі залишилося діло за малим – майстер з монтажу встановив все на двері. Тепер клієнт має потужний захист дверей від силового злому і максимально можливий захист від несанкціонованого відмикання відмичками чи іншим приладдям!

Ось як тепер все виглядає.

Професійна порада від ЛоксМайстер на Печерську. Секретні механізми – дверні циліндри, варто замінювати кожні 5-7 років. Адже ніщо не стоїть на місці, все розвивається. Злодії також вивчають системи замикання і поліпшують свої «навички». Через це з’являються більш складні системи, які запобігають несанкціонованому відмиканню, і як наслідок, проникненню у Ваші оселі.

Замініть свій дешевий циліндр на якісний, надійний, топового рівня продукт, який не по зубам жодному злодію! Звертайтеся в ЛоксМайстер на Печерську, ми Вам в цьому допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *