Встановлення металевих дверей

Вибір вхідних дверей - це вибір між спокоєм за безпеку і життям під домокловим мечем пограбування. Металеві двері з високим ступенем захисту - особливо актуальні в країні, де біля 90% проникнень в приміщення відбуваються через вхідні двері.Сучасні вхідні металеві  двері - це не тільки гарантія безпеки і стовідсоткова надійність. Це ще й відмінний спосіб прикрасити екстер'єр свого приватного будинку або вхід до квартири.

Саме двері такого типу і конструктиву пропонуються покупцям в магазинах мережі ЛоксМайстер.

 1. Перший тип дверей - це двері від відомого ізраїльського виробника RB-DOORS.
  Ці двері мають цільногнуте полотно з листа металу з антикорозійним покриттям. Всередині полотна розташовані п’ять ребер жорсткості. Тепло-звукоізоляційне наповнення – мінеральна вата.
  Рама також являє собою гнуту профільну конструкцію з притворами.
  Особливістю даних дверей є те, що при встановленні, рама заповнюється бетоном і встановлюється в дверний проріз. Після застигання бетонної суміші, стіна і рама стають єдиною монолітною конструкцією, дві частини якої є скріпленими між собою по всьому периметру.
  Можливо встановлення дверей в проріз, практично будь-якого розміру, з кроком 50 мм.
 2. Другий тип дверей – двері зламостійкі сертифіковані від відомого українського виробника, компанії Сталь-М (м. Рівне).
  Конструктив цих дверей також характеризується тим, що полотно має цільногнуту конструкцію з листів металу з антикорозійним покриттям. Кількість ребер жорсткості може досягати 12 (в залежності від моделі).
  Рама також являє собою цільногнуту профільну, коробчасту конструкцію з притворами. Але кріплення її в прорізі здійснюється за допомогою монтажних пластин, які приварені до дверної коробки і кріпляться до стіни за допомогою закладних анкерів.
  Особливістю дверей даної торгівельної марки є те, що вони виготовляються суто під розміри конкретного дверного прорізу, після проведення нашим майстром необхідних замірів. Це забезпечує найбільш точну «посадку» дверної коробки і дверного полотна в дверний проріз з метою найбільш якісного примикання дверей до будівельних конструкцій.
  Дані двері є вдалим поєднанням двох характеристик: ціна-якість.

Від конструктиву дверей залежить їх надійність і довговічність. Оптимальна конструкція дверей має складатись з двох листів холодної сталі (не тоншими за 1,25 мм), усередині якої розміщені ребра жорсткості, які надають міцності дверному полотну, щоб протистояти зусиллям зламу. Окрім цього, наявність ребер жорсткості сприяє тому, щоб полотно дверей зберігало площинність і однакове прилягання до рами протягом тривалого терміну експлуатації.
Рівноплощинність полотна дверей досягається також за рахунок того, що полотно виготовляються цільногнутим, з цільного листа металу. Таким чином, ми отримуємо дверне полотно, яке являє собою цільну, завершену конструкцію.
Що стосується замикаючих пристроїв, найбільш надійним і безпечним способом закривання є замок багатоспрямованого замикання. В цьому випадку двері блокуються не тільки в області входу в полотно ригелів замка, але і в інших, критичних, точках. В деяких моделях дверей, для більш надійного замикання, застосовують додаткові механізми замикання. Це дозволяє проводити замикання по всьому периметру дверної коробки.

ІІІ Третій тип дверей – якісні сталеві двері за доступною ціною від українського виробника, компанії Страж (м. Одеса).

В мережі ЛоксМайстер двері від компанії Страж представлені лінійкою дверей Berez, які завжди є в наявності на складі.

Основним матеріалом при виробництві дверей Berez є холоднокатана сталь марки Х18Н10 товщиною від 1,2 до 1,8 мм. Вона покривається шагреневим порошковим фарбником при + 220 ° С і відрізняється підвищеним показником міцності. До дверного полотна приварюються ригелі діаметром 14 міліметрів, які забезпечують додатковий захист від проникнення. Як утеплювач використовується ущільнювальна гумка. Для ущільнення використовується гумовий шнур товщиною 10-12 міліметрів, укладений по периметру подвійним контуром.

 

Крім ціни, оптимальної для середнього класу, двері Берез володіють і рядом безсумнівних технічних переваг. Ось тільки деякі з них:

 • довговічність – використання міцної холоднокатаної сталі;
 • міцність – застосування ущільнених ребер жорсткості;
 • надійність – всі двері та замки проходять випробування;
 • захист – наявність ригеля системи безпеки.

Окрім сучасного дизайну і високого рівня безпеки, також важливі звукоізоляційні і термостійкі якості вхідних дверей. Для цього полотно дверей заповнюється тепло- та шумоізоляційним матеріалом. Зазвичай – мінеральною ватою.
Для підвищення цих характеристик, а також для з метою оздоблення поверхні застосовують фасадні накладки.  Оптимальними є накладки з МДФ, покритого стійкою ПВХ-плівкою від виробника HAOGENPLAST (Ізраїль). Ця плівка не реагує на вплив зовнішнього середовища – сонячне випромінювання, високу вологість, коливання температури.

Якщо вести мову про установку якісних металевих дверей безпеки, то це процес досить трудомісткий. Він потребує певного часу, вимагає певної акуратності і уважності, а також професійних навичок. Тому ми наполегливо рекомендуємо довіряти цю роботу нашим кваліфікованим майстрам, тому що неправильний початковий монтаж дверей призводить до зменшення терміну експлуатації, а саме: просідання, затирання полотна, виходу з ладу завісів, некоректній роботі механізмів замикання, неправильній роботі самих дверей (самостійне відкривання і закривання дверей, скрип).

В магазинах мережі ЛоксМайстер ви зможете отримати не тільки кваліфіковану консультацію щодо вибору потрібних вам дверей. Наші майстри зможуть провести заміри для замовлення дверей необхідного розміру, а також провести їх якісне встановлення.

Звертайтесь до фахівців мережі магазинів ЛоксМайстер. Вони допоможуть вам не тільки вибрати і встановити необхідні металеві вхідні двері, нададуть вам гарантію на придбану продукцію, а й зроблять ваше життя більш безпечним.