ВСТАНОВЛЕНО ЧЕРГОВУ МАЙСТЕР СИСТЕМУ В ЛЕРУА МЕРЛЕН!

Мережа будівельних гіпермаркетів Леруа Мерлен є давнім партнером нашого Локсмайстер центру. Можна сказати з самого початку входження цієї світової мережі на український ринок. Ще з відкриття першого гіпермаркету на вул. Полярній в Києві де ми розробили, виготовили та встановили майстер систему на базі циліндрів ABLOY NOVEL.

З часом мережа поступово розширюється і ми дуже задоволені тим фактом, що в кожному наступному гупермаркеті саме ми встановлюємо майстер системи і звичайно ж  на базі циліндрів ABLOY NOVEL. Та воно й не дивно, бо якість циліндрів ABLOY NOVEL вже під час експлуатації була високо оцінена співробітниками мережі.

І ось нещодавно Леруа Мерлен відкрила черговий, вже 5-й за рахунком, гіпермаркет. Цього разу, нарешті, за межами Києва, у славетному місті Одеса.

Звичайно ж Леруа Мерлен не став собі зраджувати, і замовив майстер систему у нас в ЛоксМайстер на Печерську. Більше 50-ти циліндрів, більше 150-ти користувачів – цю непросту майстер систему ми успішно розробили, виготовили та встановили.

Бажаємо і подальшого розвитку мережі Леруа Мерлен і чекаємо від них на нові замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *