Виготовлення дублікатів ключів – наш профіль!

До нашого магазину, як до центру з виготовлення ключів, постійно звертаються люди з різних кутків міста та області зі словами: «Мені сказали, що тільки у Вас я зможу зробити дублікат даного ключа!».

Магазин «Локсмайстер Буковина» що на Шевченка дійсно вузько спеціалізується на виготовлені дублікатів ключів. Має беззаперечну репутацію якості та точності виробів, що склалась протягом більш ніж десяти років роботи магазину. Крім того, багаторазово чули від клієнтів: «Так дешево?», «Ого як швидко!», «Я вже у Вас не раз був.».

В магазині наявні високоточні оригінальні станки ізраїльського, фінського та італійського виробництва. Також використовуються заготовки ключів від заводів Mul-T-Lock, Abloy, Viro, Tokoz. А для виготовлення дублікатів ключів до дешевих циліндрів (серцевин, личинок) китайського чи турецького виробництва використовуєм якісні, міцні заготовки від італійського виробника Keyline. Останній з яких має ще й лінійку універсальних заготовок ключів різного дизайну та брелки під них. Дана лінійка повністю представлена в магазині з виготовлення копій ключів Локсмайстер. І що приємно що ключик такого привабливого дизайну та хорошої якості буде коштувати так як і простий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *