Виготовлення дублікату ключа Hardlock/Sherlock

І знову у нас рубрика з виготовлення ключів. Майстерня магазину ЛоксМайстер на Печерську отримала замовлення на виготовлення дублікату ключа від циліндру Hardlock. Це недорогий китайський циліндр, але, як зазначено виробником, має підвищений рівень захисту. Дійсно, можна сказати, що так воно і є. На ключі присутні лунки – перфорована нарізка, і нарізка змійкою. Не самий простий ключ.

Отже, зробимо дублікат ключа.
Маємо оригінальний ключ Hardlock.

Слід зазначити, що цей ключ абсолютно подібний до ще одного замкового циліндра із піднебесної – Sherlock. Саме на заготовці ключа Sherlock ми зробимо наш дублікат.

Для наточки ключа використаємо верстат KEYLINE BIANCHI 304. Як було сказано раніше, на ключі присутня нарізка у вигляді змійки, і лунки перфорованої нарізки. Це означає, що нам знадобляться дві різні фрези. Першою фрезою робимо проточку змійки. Все швидко і просто. А от із перфорованою нарізкою є нюанс. На ключах Hardlock/Sherlock перфоровані проточки розміщені на двох лініях, і під кутом!!! Щоб вірно відтворити нарізки, і ключ відмикав циліндра, потрібен верстат із поворотними лещатами! KEYLINE BIANCHI 304 і є таким верстатом. Адже його лещата мають змогу повертатися на 45 градусів в одну і іншу сторону, від нульового положення.

Для ключів Hardlock/Sherlock потрібно встановлювати кут у 15 градусів.

Після цього виконуємо наточку.

Додатковий ключ готовий.

Майстрам магазину ЛоксМайстер на Печерську траплялися копії ключів Hardlock/Sherlock, які недобросовісні «колеги» намагалися виточити на верстаті без поворотних лещат. Така копія ключа працює напрочуд погано у циліндрі. Присутні «закусування» при відкриванні/закриванні, що в свою чергу сприяє збільшеному зносу елементів циліндра, і не виключено його заклинювання у подальшому.

За наступним посиланням Ви зможете ознайомитися, як у нашій майстерні виготовляються дублікати інших ключів:

Виготовлення додаткового ключа Mul-T-Lock Integrator

Звертайтеся у майстерню з кваліфікованими майстрами і професійним обладнанням – магазин ЛоксМайстер на Печерську!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *