ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ДО СЕЙФУ

Виготовлення ключів для сейфів – складна робота, у деяких випадках навіть ювелірна. Це пояснюється як тонкістю роботи, так і особливою міцністю сплавів, з яких виготовляють ці вироби. Замкові модулі такого типу складніше, ніж звичайні дверні, не всі виробники ключів здатні створити якісний дублікат, що буде працювати не пошкоджуючи замок.

Виготовлення сейфових ключів будь-якої складності є “візитною карткою” досвідченого професійного майстра, з великим досвідом роботи в цій галузі.  Адже відсутність знань, не дотримання технології нарізки ключа або неякісний бланк, можуть привести до плачевних наслідків. Тому не варто довіряти майбутнє вашого сейфа “кулібину з кустарної майстерні” скільки б ці ключі не варті.

Крім того, враховуючи що потрібна дуже висока точність виконання робіт, щоб отримати результат, для виготовлення ключів необхідно мати у сервісному центрі складне обладнання та широкий спектр бланків ключів.

У числі інших послуг, ми займаємося ремонтом сейфових механічних замків, а так само виготовлення ключів по замку. Так як деякі замки до сейфів перестали випускатися або модель сейфа дуже рідкісна, то це єдина можливість для відновлення працездатності сейфа. При необхідності можна змінити секретність замку і старий ключ більше не підійде.

В  авторизованому “ЛоксМайстер центрі на Подолі”, вам гарантують, що всі сервісні операції виконуються на спеціальному фірмовому обладнанні з використанням оригінальних матеріалів, а виготовлений дублікат ключа справно працюватиме, і ніяких «додаткових» копій зроблено не буде.

Якісно та швидко ключі будь якого рівня складності.

Для повної безпеки вимагайте товарний чек за надану послугу у Авторизованому центрі.

Не довіряйте копіювання Вашого ключа майстерні сумнівного вигляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *