Виконане рішення на міжкімнатних дверях від Abloy.

Все більше наших клієнтів оцінюють переваги якісної дверної фурнітури від фінського виробника Abloy. Люди переконуються, що оригінальний складний дизайн та кольорове різномаїття, присутнє в фурнітурі азіатських виробників, вже через місяць переходить на другий план. А на перший план виходять практичність, зручність користування та збереження заводського вигляду, а ці властивості у даних виробників на рівні “нижче плінтуса”.

До нас звернувся клієнт, щоб підібрати замки, ручки та навіси на нові міжкімнатні двері. Було декілька причин, що послугували причиною звернення саме до нас:

  • клієнта дістали колишні скриплячі та провисші  ручки;
  • він немає бажання декілька разів їздити на ринок, щоб вгадати з розмірами, так як на ринку рівень консультації наближається до нульового;
  • хоче більшого терміну користування та післяпродажного сервісу.

Отже, було запропоновано:

  1. Фурнітура інтер’єрна ABLOY 18/011 72мм Хром_сатин

Фурнітура для внутрішнього застосування на суцільному щитку. Конструкція ручки та щитка має заокруглену форму.
Матеріал, з якого виготовлена ручка – цинк.
Обробка хром сатин. Має сріблясто-сірий відтінок із матовою шовковистою поверхнею. Найкраще виглядає на дверях червонуватих відтінків – від світлого кремового до темнокоричневого шоколадного. Для інтер’єрів у сучасних та класичних стилях.

 

2. Замок врізний ABLOY WC_5mm 2014 UNIV BS45мм 72мм ZN

Замок врізний ABLOY 2014 внутрішніх дверей та дверей cанвузлів. Замикання – стандартним ключем або поворотною кнопкою. Застосовується з фурнітурою фінського та DIN стандартів. Mіжцентрова відстань 72 мм. BackSet 45 мм. Вихід ригеля – 11 мм. Реверсивна заскочка. WC – 5 мм. Сторонність – універсальний (правий/лівий). Торцева планка: обробка – оцинкована сталь.
Комплектація: замок, 1 ключ. Зворотна планка замовляється окремо.

 

3. Завіс ABLOY 7048-115Т JVA

Клієнт лишився задоволений і дизайном і роботою фурнітури та вислав нам декілька світлин після встановлення дверей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *