ВИСЯЧІ ЗАМКИ НА ЗАХИСТІ ВАШОГО ВРОЖАЮ

Закінчується літо. Врожай весь майже зібраний. Для власників присадибних ділянок гостро постає питання, як захистити від злодіїв те, що так важко було здобуте на полях і городах.

Зазвичай на присадибних ділянках для захисту сараїв, льохів, гаражів тощо використовують висячі замки. І вибір замка, щоб дійсно захищав завдання не просте. І ось тут, наш магазин ЛоксМайстер на Печерську, як і завжди прийде Вам на допомогу.

В нашому асортименті присутні висячі замки для будь-яких потреб і технічних завдань від найкращих світових виробників Abloy (Фінляндія), Mul-T-lock (Ізраїль), Viro (Італія), Tokoz (Чехія).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Замки, які ми пропонуємо, мають високу надійність як від зламу відмичками так і від вандального силового зламу. Окрім того, за Вашим бажанням, замки можуть бути зібрані під системи один ключ або майстер ключ, що дозволить Вам сарай, льох, гараж тощо відкривати одним ключем, а не носити з собою громіздку зв’язку ключів. Це дуже зручно.

Отож, сподіваємось врожай у Вас був чудовий, а ми допоможемо Вам його захистити! Ласкаво просимо до нас! Наша адреса вул. Академіка Філатова, 2/1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *