Висячий замок VIRO PANZER 4116 від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ваш надійний захисник від непроханих гостей!

Із введенням карантину в навчальних закладах та на підприємствах багато киян вирушають з міста на дачу. Адже власна дача за містом, де чистіше повітря, менша скупченість людей та є принаймні мінімальна земельна ділянка – це, на сьогодні, безперечно, є комфортнішою та безпечнішою альтернативою життя у такому мегаполісі, як Київ.

Проте дачний сезон, що так стрімко стартував цього року, приготував деякі неприємні сюрпризи для наших клієнтів. Адже залишені на зиму без належного нагляду, деякі з дач стали об’єктами уваги зловмисників.

Ось і черговий клієнт нещодавно завернувся в наш «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з проханням порекомендувати надійний висячий замок. Бо після першого весняного підготовчого візиту на дачу з’ясував, що одне з господарських приміщень на дачі було пограбоване.

Таке рішення клієнта – цілком правильне, адже в «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлений широкий асортимент найкращої продукції безпеки, і, зокрема, висячих замків провідних світових виробників: Mul-T-Lock®, Abloy®, Tokoz®, VIRO, здатний задовольнити найрізноманітніші потреби клієнтів.
Отже, виходячи з побажань клієнта, наші фахівці відразу запропонували якісне перевірене та надійне рішення – італійський висячий замок з ковзною дужкою VIRO PANZER 4116.

Італійська компанія VIRO – знаний в Європі та світі виробник надійних висячих замків для захисту допоміжних споруд, воріт, ролетів, різноманітних комерційних приміщень, що стійкі до розпилювання, корозії, відкривання відмичками та до інших методів зламу.

Броньовані замки серії PANZER призначені для зовнішнього і внутрішнього використання та можуть застосовуватись для замикання дверей, воріт, грат, контейнерів, гаражів, вагонів товарних потягів та складів.

Вони мають масивний литий латунний корпус, армований 3мм сталлю, що робить практично неможливим вчинення крадіжки зі зломом. Головка замка серії PANZER запрограмована на руйнування при спробі силового витягування запірного штиря.

Висячий замок VIRO PANZER 4116 має наступні переваги:
– Країна виробник – Італія;
– Циліндр: Viro Top Security, 7 пінів;
– Ключ виймається тільки в закритому стані;
– Матеріал: корпус – цілісний з кованої твердої латуні, армований загартованою сталлю 2,5 мм, дужка-загартована сталь;
– Обробка: хром;
– Комплектація: 3 ключа та кодова картка.

Отже у виняткових властивостях висячих замків VIRO, які забезпечують не лише справжню надійність, та довговічність, а і неперевершений захист , впевнився ще один наш клієнт. Спробуйте і ви якість VIRO! Лише позитивні враження гарантуємо! Ми не лише здійснюємо продаж, а й надаємо весь комплекс робіт, включаючи консультування, сервіс та гарантії. Чекаємо на Вас на вул. Гоголівська, 48!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *