Визначна річна подія ринку безпеки зібрала локсмайстрів.

05 та 06 липня 2019 в Києві відбулась традиційна щорічна виставка УЛФ ЕКСПО 2019.

Треба зазначити, що цього року виповнилось 25 років роботи на ринку України компанії СПВ КОМПАНІ ЛТД. – генерального імпортера в Україну продукції безпечного замикання. Саме тому, під час виставки УЛФ ЕКСПО 2019 компанією СПВ було проведено ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЛОКСМАЙСТРІВ.

Організаторами заходів виступили СПВ КОМПАНІ ЛТД і Українська Локсмайстер Федерація (УЛФ) – об’єднання найкращих локсмайстрів України.
В якості експонентів, на виставку прибули представники відомих світових компаній галузі безпечного замикання, які розмістили свої новинки на обладнаних стендах. Вони представили свою продукцію під відомими в світі брендами: RYOBI (Японія), WILKA (Німеччина), ISEO (Італія), IKON (Німеччина), KESO (Швейцарія), TESA (Іспанія), DISEC (Італія), VIRO (Італія), TOKOZ (Чехія), ROSTEX (Чехія).
В рамках ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ЛОКСМАЙСТРІВ, компанії-експоненти також провели навчальні семінари для українських локсмайстрів. Участь в них взяли і співробітники наших магазинів.

 

Окремими гостями виставки, які провели навчальні семінари стали представники компаній MUL-T-LOCK (Ізраїль) та KEYLINE (Італія), які відвідали і фахівці всеукраїнської мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер.
Окремою експозицією, власну продукцію представили і ведучі українські виробники. Це компанія СТАЛЬ-М – виробник сертифікованих вхідних металевих дверей, компанія ПАРИТЕТ-К, яка виробляє  сертифіковані сейфи під ТМ GRIFFON.

 
Ведучі менеджери цих компаній провели окремі семінари для співробітників магазинів ЛоксМайстер, на яких розповіли як про конструктивні особливості своєї продукції, так і про особливості продажів своїх продуктів. Адже підготовка персоналу магазинів ЛоксМайстер сприятиме продажам даної продукції.
В рамках УЛФ ЕКСПО 2019, були проведені тестування замикаючих пристроїв і захисної продукції.
Так були проведені випробування серії висячих замків відомих виробників, які реалізує українським споживачам наша  мережа магазинів з монтажем.


Тести були проведені шляхом підйому автомобіля за допомогою крана-маніпулятора, шляхом підвішування його через висячий замок. Для випробувань були використані серійні зразки замків, які з успіхом пройшли випробування. Це висячі замки, що постачаються в Україну під брендами: MUL-T-LOCK, ABLOY, VIRO, TOKOZ. Довіра до цих брендів є настільки беззаперечною, що присутні на випробуваннях спостерігачі не побоялись сісти в автомобіль і піднявшись в ньому обернутись в підвішеному стані навколо підвіски карана-маніпулятора. Зазначимо, що всі ці замки є серійними і вони доступні в будь-якому магазині мережі ЛоксМайстер.

Після проведення випробувань з висячими замками, Компанія СПВ, в рамках святкування 25 річниці роботи на ринку України, вручила найкращим партнерам спеціальні відзнаки: відгравірайовану на металі табличку та пам’ятну срібну монету. Нам приємно повідомити, що серед нагороджених був і представник мережі – магазин ЛоксМайстер на Подолі, співпраця з яким розпочалась в 2002 році.
Ведучим нагородження партнерів виступив Народний артист України Анатолій Гнатюк.


В рамках виставки присутніми локсмайстрами також були здійснені випробування на стійкість до зламу захисної фурнітури і броненакладок від відомих виробників DISEC та ROSTEX.

Як відомо основне завдання локсмайстрів – це захист майна: нерухомого і рухомого. Саме тому, одним з перспективних напрямків розвитку бізнесу є встановлення замків на багажні відсіки комерційних автомобілів, які перевозять вантажі. З метою розвитку цього бізнесу і ознайомлення працівників мережі ЛоксМайстер, фахівцями CONSTRUCT – АТЕЛЬЄ і Української Локсмайстер Федерації було проведено майстер-класи по встановленню замків багажних відсіків від виробників: DISEC, VIRO, TOKOZ.

 
Замки в режимі реального часу встановлювались на такі автомобілі: VW CRAFTER, FIAT FIORINO, RENO DOKKER.
Загалом, програма заходів ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ЛОКСМАЙСТРІВ і виставки УЛФ ЕКСПО 2019 була дуже пізнавальної і насиченою. Вся активність була спрямована на підвищення кваліфікаційного рівня співробітників мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер, а також на відкриття нових напрямків бізнесу.
Підтвердженням кваліфікаційного рівня фахівців мережі магазинів ЛоксМайстер стала нагорода УЛФ-ТРОФІ 2019, яка цього року дісталась магазину Галицький ЛоксМайстер за реалізацію проекту по виготовленню системи Майстер-Ключ із встановленням циліндрів CLIQ на ті двері, які потребують особливого контролю. Замовником системи виступила відома мережа салонів краси, розташованих у м. Львів.
Нагорода була вручена під час проведення Загальних Зборів Української Локсмайстер Федерації (УЛФ), які відбулись 06 липня 2019 року, в конференц-залі «Дніпро» СПВ ПАРК, під час проведення основних заходів. В Зборах приймали участь ведучі співробітники мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер, адже вони є членами УЛФ – об’єднання справжніх професіоналів і фахівців галузі безпечного замикання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *