З чого починається висока безпека

Абсолютна більшість наших клієнтів задається питанням, з чого починається надійна безпека, де придбати та яким чином якісно встановити ефективну систему замикання для своїх дверей, аби уникнути загрози бути пограбованим зловмисниками. Отже, висока безпека бере початок у свідомості. А наступним логічним кроком є звернення до фахівців мережі «ЛоксМайстер»

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» працюює на ринку України з 2001 року та має в своєму асортименті рішення від більш ніж 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®
 
Завдяки накопиченому досвіду ми напрацювали ряд комплексних рішень, які дозволяють ефективно протидіяти крадіям.
 
 
Що ж таке комплексне рішення безпеки? Це концепція, яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей. Суть даного підходу полягає в комплексному використанні ряду продуктів. Практично завжди це: циліндр, замок, фурнітура, а також професійний локсмайстер, який якісно встановить продукцію безпеки.
 
Мобільні майстри мережі «ЛоксМайстер» володіють усіма необхідними навичками та інструментами, а також мають великий досвід виконання різнопланових робіт зі встановлення та ремонту продукції безпеки у зручний для Вас час за попередньою домовленістю.
 
Як правило, при встановленні комплексного рішення найбільш часто використовуються замки та замкові циліндри підвищеної надійності виробництва компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія). За наявності декількох виходів в одному приміщенні, проводиться попередня оцінка доцільності та створення єдиної системи контролю доступу.
 
Багаторічний досвід і наявна матеріально-технічна база мережі магазинів «ЛоксМайстер» дозволяє індивідуально підходити до кожного конкретного клієнта і підбирати найбільш вигідні та нестандартні рішення, що забезпечують ефективний захист приміщень.
 
В якості базового комплексного рішення високої безпеки, оптимального за співвідношенням «ціна-якість», спеціалісти магазину «Галицький ЛоксМайстер» (м. Львів) радять поєднання надійного замкового  циліндру MUL-T-LOCK® Classic та чеської захисної фурнітури ROSTEX® R4, ну і, звісно ж, досвідченого локсмайстра, здатного здійснити правильний монтаж цієї продукції.
 
 
MUL-T-LOCK® Classic (Ізраїль) – це базова високо секретна High Security модель замкових циліндрів MUL-T-LOCK®, на основі якої здійснюється виробництво ряду інших моделей циліндрів компанії. MUL-T-LOCK® Classic виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», що передбачає 5 телескопічних пінів, а також мають спеціальні титанові стрижні для захисту від свердління та потужну здвоєну  пластину із загартованої сталі для захисту від перелому навпіл, що надає корпусу додаткової міцності. 
 
 
Захисна фурнітура ROSTEX® R4 (Чехія) – невід’ємний елемент комплексного захисту приміщення. Високоякісна гартована сталь, зразкова обробка,   сучасний дизайн та надійні конструктивні рішення у поєднанні з широкими можливостями комбінування забезпечують ROSTEX® R4 передові позиції серед широкого асортименту  продукції безпеки.
 

 

Таким чином, комплексні рішення, побудовані на продукції провідних світових виробників продукції безпеки, які інсталюють фахівці мережі «ЛоксМайстер», забезпечують ефективний захист приміщення. І ми певні, це однозначно  дешевше, ніж Ваші  нерви та спокій.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *