З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ !

Колектив магазину “Локсмайстер га Подолі” щиро вітає всіх зі святом – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Зі святом!

У свою чергу ми завжди готові допомогти кожному боронити свою власність, запропонувати надійний захист вашої оселі. Надійні двері, кращі замки, системи контролю доступу, сейфи, тощо – все для того щоб почувати себе у повній  безпеці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *