З ВІРОЮ У МАЙБУТНЄ !

Незважаючи на війну проти агресора та тяжкий економічний стан у країні, ми віримо у наше майбутнє та робимо кроки до нього!

Мережа ресторанів швидкого харчування «Макдональдз» не тільки відновила роботу своїх закладів по країні але й дбає про відкриття нових. Нещодавно відкрився ресторан у передмісті Києва у селищі Крюківщина.

Нарешті місцеві шанувальники американського фаст-фуду зможуть поласуватися улюбленими стравами.

Війна вносить зміни у наш побут і примушує жити за новими умовами. Зокрема зараз у Макдональдзах повинні бути генератори та бомбосховища, щоб у разі потреби або ж небезпеки можна було б себе захистити від небезпеки.

Але поміж всього цього не слід забувати про безпеку будівлі та комфортне користування замками у приміщеннях.

Всі ці переваги надає побудована та встановлена майстер-система на циліндрах Mul-t-lock 400 Classic Pro. Адже можливість мастеризувати у зручний формат замки, де кожен працівник закладу має тільки один ключ,який відчиняє тільки ті двері, до приміщень яких дозволено йому вхід.

Раніше скільки було випадків затримки,коли у потрібний момент працівники не мали можливості відшукати ключ,щоб потрапити у необхідне приміщення. Зараз таких випадків нема, адже у майстер-системі всі замки які відчиняються окремими ключами, є можливість відкрити майстер-ключем.

Майстер-система – зажди максимально безпечно та максимально зручно!

Дякуємо ЗСУ, що боронять нашу землю від ворога! Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *