З високосекретними циліндрами «Іронії долі-3» не буде!

Всі добре пам’ятають радянський фільм «Іронія долі», де у головного героя підійшов ключ до чужої квартири. Передивляючись старе добре радянське кіно сьогодні, слід задуматись, що несекретний циліндр замка у вхідних дверях теж може зіграти не останню роль у житті. От тільки у наш час «друга половина», ймовірніше за все, не завітає, а от квартирний злодій – цілком можливо.

Так, у дніпропетровський магазин мережі ЛоксМайстер® звернулися клієнти, які хотіли підвищити рівень безпеки вхідних дверей. У виріб вітчизняного виробника локсмайстри вмонтували замковий циліндр ABLOY® Protec (аблой протек) та захисну фурнітуру ROSTEX® (ростекс).

Високосекретний циліндр має майже два мільярди можливих комбінацій ключа, що забезпечується завдяки розташованим усередині 11 дискам з 6 різними нарізками. Надміцна фурнітура надійно захищатиме фінський циліндр від спроб зламу. Така просте поєднання лише двох виробів стане нерозв’язною задачею для квартирних крадіїв.

Зважте: майже 40% квартирних крадіжок здійснюються методом маніпуляцій із циліндром замка. Локсмайстри завжди допоможуть посилити слабкі місця у вхідних дверях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *