Захисна фурнітура Ростекс (Rostex) знову тримає удар

Фахівці магазину Локсмайстер на Подолі вже не вперше демонструють різні моделі фурнітури Ростекс, яку наші майстри демонтують після спроб проникнення в приміщеня.
І цього разу фурнітура Ростекс (Rostex) модель Декор встановлена у новобудові у місті Ірпінь виконала свою роботу та зберегла майно власника.
Нажаль, вандальні дії злодіїв принесли збиток господарю: у процесі злому був пошкоджений фасад дверей, вийшов з ладу циліндр ( тут ми також допоможемо ремонтними роботами) та зламаний корпус замка. На фоторграфії видно що злодії діяли зухвало та нахабно, користуючись тим що дбудинок лише пів року як зданий в експлуатацію, в багатьох квартирах відбувається ремонт, постійно у когось працюють гучним інструментом та ходять стороні люди у робочому одязі. Да, і самі  мешканці будинку ще зовсім мало знають у обличчя своїх сусідів.
При всій сумній картині треба добре розуміти що збитки були б в рази більше, аби наш господар у свій час не прийняв мудре та далекоглядне рішення – поставив якісні замки. 
Отже не наражайте себе на зайвий стрес та неприємності- турбуйтесь про свою безпеку і злодії які зазіхнуть на Ваше майно своєї мети не здійснять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *