Загубили ключ від авто? Зробіть дублікат автоключа в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Літо – активний автосезон. І неважливо куди ви вирушаєте – у далеку автомобільну подорож, відрядження на авто чи просто на дачу. Автомобіль забезпечує нам надзвичайну мобільність і незалежність від громадського транспорту. Проте втрата ключа може разом перекреслити усі ці можливості. Тому наявність дубліката автоключа – річ не просто бажана, а необхідна.

Саме з цих міркувань до фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 звернувся черговий клієнт, попросивши виготовити дублікат ключа до автомобіля Mitsubishi Lancer, оскільки після придбання авто виявилося, що ключ наявний лише один.

Знайомі нашого клієнта вже зверталися в «ЛоксМайстер Київ-Центр» щодо виготовлення дубліката автоключа та залишилися приємно здивовані не лише якістю, а й оперативністю роботи наших майстрів. Тому він так само вирішив звернутися саме до нас, адже вже попередньо переконався, що у нас дійсно працюють професіонали свої справи.

З огляду на те, що в «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовлення дублікату автомобільного ключа займає лічені хвилини, дотримуються усі норми щодо конфіденційності та безпеки, а вартість дублікату є помірною, це дійсно так.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовляють як звичайні автомобільні ключі, так і складні ключі з транспондером. Наявні бланки ключів та спеціальне професійне обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія) дозволяють виготовляти дублікати автоключів високої якості, швидко та професійно.

Зазначимо, що KEYLINE® – всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Використання спеціалізованого обладнання KEYLINE® дозволяє оперативно, професійно та якісно виготовляти ключі до різних автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності, за потреби також існує можливість виготовлення дублікатів з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, а також виконання ремонту або заміни корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Тому відразу після звернення ставши до роботи, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовили новий ключ до автомобіля Mitsubishi Lancer нашого клієнта практично у лічені хвилини, якісно, швидко, професійно. Перевіривши ключ в машині на спрацювання в замку запалювання, ми передали його задоволеному клієнту, який подякував нашим майстрам за якість, увагу та оперативність, зазначивши, що у нас дійсно працюють фахівці своєї справи.

При виготовленні дублікатів автомобільних ключів звертайтесь до професіоналів. Адже лише так ви будете впевнені у якості, конфіденційності та безпеці власного авто. «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48 – ваш надійний помічник у виготовленні дублікатів автоключів. З нами якісно, безпечно, швидко та зручно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *