Захищаємо вантаж в фургоні!

Отримали звернення від клієнта по встановленню додаткового замка на двері фургону. Вантажний відсік буса Мерседес Спрінтер грузопасажир, який здійснює перевезення до Італії, відчиняється задніми дверима. Задні двері блокуються лише центральним замком в одній точці, що може дозволити зловмисникам проникнути всередину та вкрасти дороговартісний вантаж. Тому, потрібен спосіб додаткового блокування дверей незалежний від центрального замка.

В нашому магазині є цілий розділ замків для фургонів, який має назву VAN. В цьому розділі ви можете підбрати замок для свого авто.

На Спринтера ми встановили Замок MUL-T-LOCK VAN ARMADLOCK BLACK навісний на дверцята автомобіля з високосекретним циліндром Mul-T-Lock® стандарту High Security (Interactive+) зі стійкістю до маніпулювання (відмичок), свердлування та бампінгу. Замикання замкавідбувається без ключа – натисканням на циліндровий механізм. Корпус даного замка вироблений зі спеціального сплаву, який використовується в аерокосмічної промисловості. Має підвищену міцність у поєднанні з невеликою вагою. це не призводить до провисання дверей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *