Захисні грати на вікна та двері від “ЛоксМайстер” – дієва безпека вашого офісу!

Додатковий захист офісу, квартири, заміського будинку, дачі або будь-якого іншого помешкання – життєво необхідна річ в наші неспокійні часи. Особливо це стосується помешкань, розташованих на перших поверхах. Адже, зловмисники туди можуть потрапити не лише через двері, а й вікна та інші незахищені отвори в стінах. Тож додатковий захист усіх можливих отворів – це необхідна та важлива складова комплексного підходу у системі безпеки будь-яких об’єктів подібного типу.

Обрати додатковий захист просто! Для цього варто звернутися в наш “ЛоксМайстер”! Наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід та в змозі надати усі необхідні консультації та ефективно вирішити завдання будь-якого рівня складності.

Як свідчить досвід наших фахівців, встановлення захисних розсувних сталевих ґрат для вікон та дверей – це один з найбільш дієвих методів захисту будівель. Вони дійсно ефективно запобігають несанкціонованому проникненню, посилюючи рівень безпеки об’єктів житлового та нежитлового фонду через віконні прорізи та дверні отвори, вітрини чи інші існуючі відкриті технічні проходи на зразок сходово-ліфтових вузлів та ліфтових шахт.

Коли до нас нещодавно звернувся клієнт із проханням посилити захист офісу, розташованого на першому поверсі, фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр”, після ознайомлення з особливостями об’єкту, відразу порекомендували встановити розсувні сталеві ґрат на вікна та двері..

“ЛоксМайстер” – провідний експерт щодо встановлення решіткових розсувних систем для захисту вікон і дверей розробки української компанії Slidys.

Розсувні ґрати Slidys – це:

  • Досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки;
  • Компактність: монтаж розсувних ґрат у віконних прорізах чи дверних отворах не відобразиться на обсязі корисного простору;
  • Прозорість: не створюють перешкод для проникнення світла та провітрювання приміщень;
  • Естетичність: конструкція розсувних ґрат не порушує цілісного дизайну інтер’єру та ергономіки приміщення;
  • Універсальність: розсувні ґрати можна встановити як у віконних прорізах, так і в дверних отворах, у сходово-ліфтових вузлах тощо;
  • Оперативний монтаж виробу;
  • Проста та комфортна експлуатація.

Віконні та дверні ґрати можуть комплектуватися циліндрами високої секретності від світових лідерів галузі безпечного замикання Mul-T-Lock, Abloy, Keso, Vega, Tesa, та ін. Дані замкові циліндри мають клас секретності High Security та вище, мають численні міжнародні сертифікати, відповідають ДСТУ та стандарту ISO 9001, а ключі, що в них використовуються, мають захист від несанкціонованого д ублювання. Причому циліндри замків однієї ключової платформи можна об’єднати в систему Майстер-ключ або Один ключ.

Після ухвалення клієнтом, дані решітки були швидко замовлені та якісно встановленні нашими фахівцями. Тож офіс тепер дійсно надійно захищений!

Фахівці “ЛоксМайстер” вкотре наголошують: додатковий захист – це ваша безпека! Забезпечити її просто! Наші експерти завжди готові допомогти консультацією та реальною допомогою! “ЛоксМайстер” – це висококваліфіковані послуги зі встановлення захисних розсувних ґрат, сервісна підтримка, подовжений термін гарантії, обслуговування в післягарантійний період, документальний супровід та професійні попередні розрахунки. І найголовніше: ми уважно ставимось до кожного клієнта! Звертайтесь – ми допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *