Захисний протектор DISEC MAGNETIC 3G від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ефективне та естетичне рішення сучасної безпеки!

Ефективний захист помешкання – одне з пріоритетних завдань сучасного світу. Причому нині клієнти потребують не лише надійного захисту помешкань, а й естетичного вигляду систем замикання, їх вишуканого та стильного дизайну.

Ось і черговий клієнт, що звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням посилити систему безпеки помешкання, поряд із надійним захистом попросив забезпечити її сучасний дизайнерський вигляд.

Після всебічних консультацій та ознайомлення з засобами безпеки, встановленими у клієнта, було прийняте рішення посилити систему безпеки помешкання клієнта шляхом встановлення сучасного італійського протектора DISEC MAGNETIC 3G, які характеризуються ідеальним поєднанням інноваційних технологій та сучасного дизайну

Протектори DISEC на світовому ринку виділяються серед інших протекторів завдяки своїй унікальній технології магнітного захисту, що дозволяє окрім корпусу циліндра також максимально захистити отвір під ключ.

Захисні протектори (броненакладки) з магнітним механізмом DISEC MAGNETIC 3G ефективно захищають ключний отвір від силових методів зламу, потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок. Унікальна система з трьох магнітних елементів забезпечує дієвий захист від взламу.

Неповторний стиль броненакладки зумовлений особливостями захисту механізму (наявність трьох магнітів усередині). І хоча дизайн, в першу чергу, сформований необхідністю, проте саме це значною мірою забезпечує її неповторну італійську вишуканість.

Врізний протектор DISEC MAGNETIC 3G має круглу форму. Це зумовлено особливостями монтажу, оскільки його монтують безпосередньо на корпус замка, що значно підвищує стійкість від виламування.

Оскільки для монтажу DISEC MAGNETIC 3G необхідно робити отвір в дверному полотні, що в більшості випадків пошкоджує зону монтажу, зовнішній (надвірний) щиток закриває дрібні недоліки, які могли виникнути під час монтажу броне накладки та надає завершеності формі протектора. Серцевина врізного протектора з магнітним механізмом залишається незмінною, а щиток надає протектору завершеної форми.

Отже, після погодження з клієнтом, протектор DISEC MAGNETIC 3G було успішно встановлено, а сам він залишився задоволений не лише рівнем захисту та його сучасним естетичним виглядом, а й оперативністю роботи наших фахівців та увагою до деталей.

Для покращення ефективності захисту помешкань звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми маємо багаторічний досвід вирішення подібних питань та допоможемо Вам посилити захист помешкань, здійснимо монтаж, налаштування, та сервісне обслуговування. Довіряйте безпеку професіоналам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *