ЗАХИСТ ПАТЕНТОВАНИХ КЛЮЧІВ

При купівлі циліндру до дверного замка, ми звертаємо увагу на його переваги, а саме на його складність та змогу чинити опір грабіжникам при спробі  відкриття відмичками або ж його зламати. Ще поцікавитися чи має цей циліндр сервісне обслуговування, у процесі використання інколи виникає потреба профілактичних робіт для його коректної подальшої роботи.

Але попри всі ці переваги не слід забувати про ключі. А саме змогу при потребі легко та швидко виробити їх. Тобто злочинець заволодівши на деякий час вашими ключами може безперешкодно зробити дублікати у найближчій майстерні, яких по місту дуже багато. Саме щоб таке не відбувалося, провідні світові виробники замків розробляють певні механізми, які будуть захищати споживачів.

Патентовані платформи ключів. Патентовані вироби підтримуються сервісним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах або ж самим виробником. Патентовані бланки ключів виробляються тільки на заводах-виробниках, продаються виключно офіційним сервісним центрам і знаходяться на суворому контролі.

«ЛоксМайстер на Подолі» є авторизованим сервісним центром MUL-T-LOCK (Ізраїль) і ABLOY(Фінляндія), де наші замовники завжди мають змогу придбати та у подальшому мати сервісну підтримку виробів цих компаній, а також ми виготовити ключі до патентованих виробів КАВА (Австрія) та КЕSO (Швейцарія).

Оригінальне обладнання від виробника та кваліфіковані фахівці сервісного центру «ЛоксМайстер на Подолі» дозволяє повний спектр сервісних послуг – консультація, монтаж, виготовлення додаткових ключів, перекодування, ремонт або ж профілактика від бруду циліндрів, гарантійне і подальше обслуговування.

Повертаючись до виготовлення патентованих ключів, хочемо зазначити наступне – патентовані ключі вище згаданих виробників робимо тільки по кодової карті, а у разі втрати чи не можливості її надати по дублікату кодової карти, дублікат карти реєструємо і видаємо безпосередньо в сервісному центрі по пред’явленню документа, що посвідчує особу замовника.

Також є можливість виготовлення систем «Майстер-Ключ» від компанії MUL-T-LOCK застосувавши профіль ключів, який використовується тільки у цих системах і не розповсюджується на стандартні циліндри виробника.

Інструменти контролю за виготовленням дублікатів патентованих ключів, запроваджених виробниками замків, надає змогу виробити їх тільки в авторизованих сервісних центрах, які надають послуги сервісного обслуговування. Все це посилює вашу безпеку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *