Захист вантажних перевезень.

Нам хотілось би продовжити тему захисту вантажних відсіків комерційних автомобілей, оскільки тема є актуальною, а мережа магазинів ЛоксМайстер може запропонувати практичні рішення безпечного замикання.

Сьогодні представимо вам продукцію італійських компаній, які відомі, перш за все в сегменті систем замикання помешкань.
Наша «італійська» представлена замками відомих Торгових Марок VIRO та DISEC.

Замки під маркою VIRO. Вони зарекомендували себе тим, що мають міцний корпус з нержавіючої сталі запатентованої округлої форми, яка запобігає його захвату з метою відламування. Отвір для ключа додатково захищений шторками із гуми. Це оберігає циліндровий отвір від потрапляння бруду та впливу факторів навколишнього середовища. Замки встановлюються, практично на будь-які автомобілі, будь-яких марок і оснащені системою відмикання із середини фургона, якщо двері раптово зачинились.

Італійська компанія DISEC, яка відома своїми розробками в частині магнітних ключів також представляє свої замки для всіх типів розпашних і розсувних дверей мікроавтобусів та інших комерційних автомобілей. Це замки DiSec MG850, DiSec MG860 та DiSec MG845М. Всі ці замки мають обтічну форму, яка перешкоджає захвату корпусів замків з метою відривання. Деталі цих замків виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Кришка замка MG850 з метою зменшення ваги виготовлена з якісного алюмінієвого сплаву, а для захисту ригеля застосовується спеціальна вставка з діамантовим напиленням.

Замок DiSec MG845М повністю виготовлений з нержавіючої сталі і був спеціально розроблений для встановлення на розпашні двері мікроавтобусів MERCEDES та VW і встановлюється замість шильди з емблемою марки автомобіля. Проте, може бути встановлений на будь-який інший автомобіль для захисту вантажного відсіку.
Всі замки марки DiSec об’єднує магнітний (механічний) спосіб замикання. Цей спосіб оснований на роботі восьми неодимових магнітів з різними полюсами, що виключає можливість підбору і несанкціонованого відмикання замка, а також надає стійкості до несприятливих погодних умов.

Встановити ці замки вам допоможуть фахівці мережі магазинів ЛоксМайстер, які в подальшому зможуть надавати послуги з сервісного обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *