ЗАХИСТ ВАНТАЖНИХ ВІДСІКІВ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ

Якщо у Вас є авто призначене для перевезення вантажу, наполегливо радимо звернутися до нашого магазину. Ми Вам запропонуємо дієвий додатковий механічний захист вантажних відсіків від потрапляння всередину стороніх осіб.

На сьогодні почастішали випадки пограбувань комерційних авто, що перевозять вантажі. Адже водіям-експедиторам доводиться залишати автівку просто на вулиці, щоб вирішити необхідні питання. В цей час автівка залишається майже беззахисною перед злодіями. Ми Вам запропонуємо і встановимо надійний захист, як для задніх розпашних там і для бокових розсувних дверцят автомобіля.

Такий захист у нас представлений механічними замками від різних провідних виробників Mul-T-Lock, Viro, Disec, Tokoz.

Наш постійний партнер в своєму автопарку має комерційний автомобіль Volkswagen Crafter. Після огляду нашими спеціалістами авто було запропоновано і встановлено рішення, що складалося з двох замків – на задні дверцята був встановлений магнітний замок DiSec MG845M , а на бокові замок VIRO VANLOCK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тепер це авто має захист неприступної фортеці, а водій може без зайвих нервів вирішувати всі питання поза межами авто.

Отримати консультацію, щодо захисту комерційних автомобілів Ви зможете в нашому магазині ЛоксМайстер на Печерську. Ми знаходимось в Києві на вул. Академіка Філатова, 2/1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *