ЗАХИСТ ВЛАСНОСТІ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Навіть в умовах карантину не треба забувати про безпеку власності !

До нашого магазину звернувся клієнт з метою встановити додатковий замок. При спілкуванні з нами, він розповів що у останні дні у їхньому під’їзді почали шастати підозрілі молодики у медичних масках. Їх поведінка дуже налякала його дружину, адже вони нишпорили поміж поверхами будівлі та натискали на ручки дверей та придивлялися до встановлених замків.

Усі ці дії нагадують розвідку злочинців знайти чергову жертву для майбутньої крадіжки. Адже у досить нелегкі часи вимушеної ізоляції ,за ради здоров’я та спробу подолати вірус, багато де відмовилися від послуг консьєржів (більшість яких літні люди, яких особливо безжалісно вражає хвороба). До того ж ми притримуємося рекомендацій медичних фахівців та носимо у громадських місцях маски. Все для ради безпеки здоров’я, свого та оточуючих навколо нас людей.

Але все це грає на руку зловмисникам, адже вхід по під’їзду будівлі тепер майже вільний, нема прискіпливих бабусь, а медична маска надійно закриває обличчя від можливого впізнання свідками.

Хтось скаже ну й що! Ми ж постійно сидимо вдома на самоізоляції. …Не всі, і не завжди! Якась частина громадян продовжує працювати, хтось подався на період карантину за місто, а у тих хто вдома, виникають потреби відлучитися за продуктами або ліками. І домівка залишається на де який час без догляду…

Щоб упередити злочин та не дати шансів грабіжникам навіть на його спробу, наполегливо рекомендуємо переглянути ваші замки та оцінити наскільки вони будуть міцними та надійними, та витримають натиск злодіїв їх зламати або відчинити.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» завжди порадять вам різні рішення безпеки, а майстри якісно зроблять монтаж на наладку обладнання. Все за ради безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *