Захистіть дачне майно від зловмисників разом з «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Кінець вересня – традиційний час завершення активного дачного сезону. А це означає, що саме час подбати про надійний захист Вашого дачного майна. Адже дачна ділянка – це не лише дачний будинок, а й доволі значна кількість різноманітних господарських приміщень, будівель, воріт, хвірток тощо, які також потребують надійного захисту до весни.

Асортимент продукції безпеки, представлений в нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, здатен задовольнити усіх, хто потребує якісного та надійного захисту. У нас доступний широкий асортимент замків та замкових циліндрів провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, здатних ефективно захистити двері, підсобні приміщення, хвіртки, гаражі, ворота тощо та ефективно вирішити будь-які важливі для вас задачі захисту майна.

Тож коли до нас в локсмайстер-центр звернувся клієнт з проханням надійно захистити дачний будинок від зловмисників, наші фахівці, після обов’язкової консультації та ознайомлення з об’єктом запропонували придбати високоефективний замковий циліндр на вхідні двері MUL-T-LOCK® Interactive+ та декілька якісних висячих замків із високим захистом від відкриття відмичками та стійкістю до корозії чеського виробника TOKOZ® для підсобних приміщень, а також укріпити віконні отвори за допомогою металевих розсувних решіток.

MUL-T-LOCK® Interactive+ – надійна та високоякісна продукція від світового виробника систем безпеки – ізраїльської компанії MUL-T- LOCK, що відноситься до найвищого класу безпеки (класу High Security).

Дані цилідри виконані з високоякісних матеріалів, що гарантує довгу та надійну роботу в будь-яких умовах. Основною відмінністю MUL-T-LOCK® Interactive+ є наявність запатентованого рухомого елементу у ключі та ребристий плуг. Титанові стрижні та загартований пін забезпечують захист від висвердлювання. MUL-T- LOCK Interactive+ абсолютно захищений від зламу методом бампінгу та відмикання відмичками. Дублікат ключа можна виготовити лише за наявності персональної кодової карточки, яку клієнт отримує при купівлі. Знизу корпус циліндра підсилений захисними пластинами. Всі серцевини комплектуються 3 ключами.

Що стосується висячіх замків, клієнт, за рекомендацією фахівців нашого магазину, обрав TOKOZ PLUTO G50 3KEY (Чехія) з довгою дужкою.

Обраний замок придатний як для зовнішнього, так і внутрішнього використання для замикання дверей, металевих шаф, решіток, візків та ін. та відрізняється високою стійкістю до корозії, та можливістю використання при побудові системи “Один ключ”, а також, що важливо для українських покупців, невеликою ціною.

Встановлення захисних решіток було виррішено відкласти на наступний дачний сезон. А уся інша продукція безпеки після схвалення клієнтом була успішно встановлена, а сам він залишився повністю задоволений, адже окрім високоякісної продукції з гарантією, а також отримав вичерпну додаткову консультацію щодо експлуатації та догляду за замками від професійних локсмайстрів.

Для тих, хто досі сумнівається у необхідності надійного захисту, нагадуємо: пам’ятайте, що гроші, вкладені в надійну та якісну продукцію безпеки, сповна окупляться навесні, коли, приїхавши на дачу, Ви зможете сповна насолоджуватися відпочинком на природі, а не шкодувати про втрачене майно та прибирати наслідки “візиту” непроханих гостей.

Наші фахівці за потреби завжди го тові допомогти, пропонуючи не лише найкращі рішення з безпеки, а й повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, щоб усе було надійно захищено!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *