Захистити дачу до весни допоможе «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Дачний сезон добігає кінця. Тож саме час подбати про безпеку вашої дачі. Бо як свідчить досвід наших клієнтів, злодії зараз не гребують нічим, забираючи будь-яке більш-менш цінне майно. Тому якісний та надійний захист дачного будинка та підсобних приміщень – найперше завдання будь-якого свідомого дачника.

Асортимент продукції безпеки, представлений в нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, здатен задовольнити найвибагливіших покупців. У нас доступний широкий асортимент замків та замкових циліндрів провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, здатних ефективно захистити двері, підсобні приміщення, хвіртки, гаражі, ворота тощо та ефективно вирішити будь-які важливі для вас задачі захисту майна.

Тож коли до нас в локсмайстер-центр звернувся клієнт з проханням надійно захистити дачний будинок від непроханих гостей, наші фахівці, після обов’язкової консультації та ознайомлення з об’єктом запропонували придбати високоефективний замковий циліндр на вхідні двері MUL-T-LOCK® Interactive+ та декілька якісних висячих замків із високим захистом від відкриття відмичками та стійкістю до корозії чеського виробника TOKOZ® для підсобних приміщень.

MUL-T-LOCK® Interactive+ – надійна та високоякісна продукція від світового виробника систем безпеки – ізраїльської компанії MUL-T- LOCK, що відноситься до найвищого класу безпеки (класу High Security).

Дані цилідри виконані з високоякісних матеріалів, що гарантує довгу та надійну роботу в будь-яких умовах. Основною відмінністю MUL-T-LOCK® Interactive+ є наявність запатентованого рухомого елементу у ключі та ребристий плуг. Титанові стрижні та загартований пін забезпечують захист від висвердлювання. MUL-T- LOCK Interactive+ абсолютно захищений від зламу методом бампінгу та відмикання відмичками. Дублікат ключа можна виготовити лише за наявності персональної кодової карточки, яку клієнт отримує при купівлі. Знизу корпус циліндра підсилений захисними пластинами. Всі серцевини комплектуються 3 ключами.

Що стосується висячіх замків, клієнт, за рекомендацією фахівців нашого магазину, обрав TOKOZ PLUTO G50 3KEY (Чехія) з довгою дужкою.

Обраний замок придатний як для зовнішнього, так і внутрішнього використання для замикання дверей, металевих шаф, решіток, візків та ін. та відрізняється високою стійкістю до корозії, та можливістю використання при побудові системи “Один ключ”, а також, що важливо для українських покупців, невеликою ціною.

Отже після схвалення клієнтом уся продукція безпеки була успішно встановлена, а сам він залишився повністю задоволений, адже окрім високоякісної продукції з гарантією, він отримав вичерпну додаткову консультацію щодо експлуатації та догляду за замком від професійних локсмайстрів.

Для тих, хто досі сумнівається у необхідності надійного захисту, нагадуємо: пам’ятайте, що гроші, вкладені в надійну та якісну продукцію безпеки, сповна окупляться навесні, коли, приїхавши на дачу, Ви зможете сповна насолоджуватися відпочинком на природі, а не шкодувати про втрачене майно.

А наші фахівці за потреби завжди готові допомогти, пропонуючи не лише найкращі рішення з безпеки, а й повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, щоб усе було добре!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *