ЗАХИСТИ СВОГО “КОНЯ”!

Поради від ЛоксМайстра, які допоможуть знизити ймовірність викрадення Вашого байка:

  • Обов’язково захищайте свій байк за допомогою замка!
  • Залишайте байк в людному місці. Це не збентежить професіоналів, але хоча б відлякає початківців.
  • Не сподівайтеся на відеокамеру.
  • Використовуйте 2 замка. Часто знімають з пристебнутих великів колесо, тому основний – скобою пристібайте раму, а другим замком (тросовим) – раму і колесо. До того ж на 2 замка у злодія піде більше часу.
  • Основним замком повинна бути U-подібна скоба.
  • Залишаючи «байк» без нагляду, знімайте велокомп’ютери, ліхтарі, фляги та інші аксесуари, їх легко вкрасти.
  • Купуйте тільки якісні замки. Буде прикро, якщо заощадивши на замку, Ви позбудетеся улюбленого велика.

  

Замки на скобі

U-образні замки з цільного товстого сталевого прута (діаметром від 13 мм), забезпечують найвищу ступінь захисту від угону велосипеда, хоча і вони не дають 100% захисту від угону. Товстий прут складніше перепиляти або перекусити простими інструментами. Обмежений простір ще більше ускладнює процес перепилювання, а також не дозволяє вставити великий важіль, щоб зірвати замок.

 

Ланцюгові замки

Ланцюг виготовляється зі спеціально-сконструйованих ланок, що прокручуються при спробі перепила ножівкою або удару зубилом. Якщо ланки виготовлені з товстого дроту, то їх не перекусиш звичайним інструментом, а масивну фірмову модель замка розкрити або зламати не легко, тому вибирайте саме масивні модифікації  замків з товстим ланцюгом. Злодій легко впорається з тонким ланцюгом або дешевим легким замком.

 

Тросові замки

Найпоширенішим підвидом активного захисту від крадіжки велосипеда є металеві троси з замком. Вони заслужили велику популярність завдяки своїй універсальності, досить низької вартості і легкій вазі. Зазвичай метал поміщається в оплетення, яке захищає байк від подряпин тросом.

 

Для мотоциклів захист не сильно відрізняється від велосипедів.

Усілякі замки і скоби, з кріпленням на кермо і колесо, начебто дрібниця, але вже хоч якийсь первинний захист від недосвідчених злодіїв або людей, кому просто не пройти повз. Колодки на переднє і заднє колесо, більш вагомий аргумент.

Звяжіться з нами!) Деталі за телефонами:

☎️ 044 365 1330

Київ, вул.Академіка Філатова, 2/1

____________________

#ЛоксмайстерНаПечерську #серцевина #личинка #циліндр #секрет #механізм #дотягувач #доводчик #abloy #ryobi #бронь #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #оружейныесейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #заменазамка #замкикиев #ключикиев #сейфыкиев #rostex #multlock #безпека #ENTR #AJAX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *