Захисти свого “залізного коня”!

Дуже сумно буває, коли збираєш гроші на омріяний велосипед чи мотоцикл, а їх викрадають.

Отже, якщо ви дійсно хочете захистити свій велосипед, ми радимо придбати спеціальний надійний велозамок, який дозволить пристібнути вашого залізного друга скрізь, де вам буде зручно. Особливо актуально його використовувати, якщо ви часто відвідуєте магазини або залишаєте велосипед на вулиці перед своєю роботою.

Варто відзначити, що сам велозамок має різні розміри і вагу, всі ці характеристики підбираються виходячи з розмірів вашого велотранспорту і від ступеня надійності, оскільки, чим секретніше замок, тим складніше його відкрити.

Кодові замки є найбільш популярними серед кращих типів замків для забезпечення безпеки свого “залізного коня”, оскільки вам не потрібно носити з собою ключі, які ви можете десь загубити чи забути.

Замок відкривається при введенні чотирьох значного коду. Замок обладнаний сталевим тросом з пластиковим покриттям. Покриття запобігає появі корозії, а також захищає раму велосипеду від подряпин і дрібних пошкоджень. Для зручності експлуатації в темний час доби у замку передбачена підсвітка. Додатково в комплекті з замком йде спеціальний кронштейн для кріплення.

Особливості замку ТOKOZ (Чехія):

  • сталевий трос з пластиковим покриттям
  • довжина троса 1 м, діаметр 12 мм
  • заводський код 0-0-0-0 (перепрограмовується)
  • LED підсвітка коду

Якщо ви хочете придбати якісні велосипедні замки TOKOZ за вигідними цінами, то прямо зараз переходьте на сторінку нашого сайту

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *