ЗАХИСТИ СВОЇ ВІКНА ВІД ГРАБІЖНИКІВ !

 

Мало хто знає, що сучасні пластикові вікна (балконні двері) легко відкрити зовні за допомогою гострого і тонкого предмета (ножа, викрутки, лінійки, кельми, тощо). Досить під стик стулки просунути інструмент і акуратно пройти по всій висоті, натискаючи на нього, як на важіль.

Близько 30% від усіх незаконних проникнень в житло відбуваються через вікна (балконні двері). Це, як правило, приміщення на першому, другому, а також останньому поверхах. У випадках, коли розкривають вироби з металопластику, власники квартир дивуються, як таке могло статися: адже вони були впевнені в міцності своїх нових ПВХ вікон.

Але проблема в тому, що ця впевненість була заснована на рівні відчуттів: запірних механізмів не видно, вони заховані в профілі, «як туди дістатися?». А насправді останнє запитання для професійних грабіжників зовсім не є риторичним.

Як же тоді захистити від свої вікна від грабіжників?

Найпростіший і надійний спосіб – металеві решітки. Злодії просто не зможуть дістатися до вікна фізично. Але такий метод значно псує естетику будинку і негативно впливає на психо-емоційний стан мешканців. Все-таки, споглядати на світ за вікном через решітки – неприємно.

Другий спосіб – встановити металеві жалюзі, але їх дуже легко й головне безшумно розріжуть самі прості ножиці по металу…

Третій – встановити замок. Але конструктивне рішення сучасних вікон не дозволяє врізати в стулку додаткових пристроїв, так як порожнина стулки вже заповнена механізмами відкривання і повороту вікна (балконних дверей). Здавалося б що немає рішення цієї проблеми …

Є!!!

Накладні засуви SPRANGA  від італійського виробника VIRO  – ідеальне рішення для посилення захисту вікон та балнонних дверей. Пристрій забезпечує високий ступінь захисту від злому і висвердлювання, оскільки встановлюється повністю всередині приміщення, завдяки чому доступ до пристрою зовні неможливий.

Унікальна конструктивна особливість SPRANGA полягає в тому, що її встановлення на поверхню профілю вікна (балконних дверей) не заважає роботі штатного поворотно-відкидного механізму і дозволяє відкривати вікно (балконні двері) в режимі «провітрювання».

З цим замком, а також іншими надійними системами замикання, можна ознайомитися відвідавши магазин «Локсмайстер на Подолі». А фахівці закладу допоможуть з вибором та встановленням обладнання.

Ми завжди дбаємо про вашу безпеку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *