Захисти своє кохання разом з «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Дорогі друзі! Нагадуємо, що до дня Святого Валентина – головного свята усіх закоханих – залишаються лічені дні! А значить, час подбати про приємний та корисний подарунок для своєї коханої людини.

З «ЛоксМайстер Київ-Центр» зробити це зовсім просто, адже у нас в асортименті є дійсно цікаві пропозиції!

Дуже часто закохані на знак міцності своїх почуттів дарують невеличкий навісний замок, який можна повісити будь-де: на “деревах кохання”, решітках мостів тощо. Ось і чергові наші клієнти – молода закохана пара- напередодні свята звернувся в наш магазин на вул. Гоголівська, 48, аби придбати цікавий недорогий навісний замок, який би дійсно відрізнявся з поміж інших. І на щастя, в нас було, що їм запропонувати!

Висячі замки чеської компанії TOKOZ® (Токоз) серії Emotion наочно демонструють, що продукція безпеки може бути яскравою, стильною та сучасною! Адже унікальна лінійка висячих замків TOKOZ® Emotion класу Standard Security має надзвичайно динамічне дизайнерське оформлення, орієнтоване насамперед на молодіжну аудиторію покупців, а девіз серії Emotion: «У кожного свій секрет», якнайкраще пасує саме до свята усіх закоханих. Зазначимо, що даний замок ще й дуже простий у використанні, бо закрити його можна без ключа, просто натиснувши на дужку. Отже, такий замок не лише забезпечить належний захист речам, але й стане їх прикрасою.

Але на цьому подарунки до дня усіх закоханих в «ЛоксМайстер Київ-Центр» не закінчуються! У нас також в наявності різнобарвні комплекти ключів та брелоків із зображеннями кумедних тварин, мультиплікаційних персонажів, веселих смайликів, знаків зодіаку та сучасних орнаментів на будь-який смак від італійського постачальника KEYLINE – лідера з розробки та виробництва професійного обладнання та бланків для виготовлення ключів. Подаруйте додатковий ключ для Вашої коханої людини, перетворюючи буденну необхідність у cправжнє свято!

 

 

Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 і ми за лічені хвилини втілимо Вашу мрію в реальність. Адже своє кохання треба добре захищати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *