Заміна замка – не проблема з «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Як стверджує статистика, майже половина чоловіків вважає, що вони здатні успішно виконати таку процедуру, як заміна замка в дверях.

Потреба у заміні замка в дверях зазвичай викликана наступними чинниками:
– дверний механізм несправний, зламався,
– механізм замка заїдає
– будь-які інші несправності в дверному замку
– встановлення нового замка дверей тощо.

Однак заміна замка може бути пов’язана з масою проблем. Окрім наявності необхідного інструменту, для правильної заміни замка дверей потрібно врахувати цілий ряд факторів, серед яких:
– товщина ваших вхідних дверей;
– зазор в площині між рамою і дверима;
– необхідна відстань від монтажної планки замка до центру свердловини;
– розмір отвору під замок ваших дверей;
– щільність прилягання дверей до рами і т. ін.

Необхідно розуміти, що заміна дверних замків – завдання відповідальне і непросте.

Воно вимагає наявності навичок і багаторічного досвіду. Якщо проводиться заміна замка в дерев’яних дверях, полотно може в будь-який момент розколотися, тому потрібно бути максимально обережним і використовувати спеціальні інструменти.

Також є ряд особливостей заміни замків в металевих дверях, обумовлених їх конструктивними особливостями. Тому без необхідних умінь самостійна заміна замкового механізму може закінчитися навіть заміною дверей. Важливо пам’ятати і те, що від правильної установки залежить ваша безпека. Отже, якщо Ви не дуже впевнені у власних силах, найкраще рішення у цій ситуації – звернутися до професіоналів.

Наш «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 разом з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників надає широкий спектр різноманітних послуг з її сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту. Сервіс з встановлення замків також відноситься до їх числа. Якщо у вас проблеми з замком – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми оперативно реагуємо на всі звернення, надаємо весь спектр необхідних консультацій та допомагаємо зробити правильний вибір, а також здійснюємо установку будь-якої продукції безпеки, в т.ч. і замків, у найкоротші строки.

Це дозволить зекономити ваш час, гроші та отримати найякісніше професійне безпечне рішення з заміни замка у найкоротший термін!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *