Заміна замка – справа легка! Разом з «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Замок – основний елемент замикання будь-яких дверей. І від його справності та ефективності значною мірою залежить надійність системи безпеки помешкання. На жаль, деякі наші клієнти переконуються у цьому тільки з власного, переважно негативного досвіду. Ось і черговий наш клієнт, коли переїхав на нову квартиру, у дверях замінив лише циліндр, а замок, встановлений будівельниками, вирішив не міняти. Як результат – замок невідомого виробника без жодних впізнавальних знаків пропрацював трохи більше року, а потім просто «відмовився» замикатися. Отже, неможливість надійно замкнути помешкання змусила клієнта терміново шукати перевірених, досвідчених та надійних фахівців. Тому він відразу звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Разом з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників «ЛоксМайстер Київ-Центр» надає широкий спектр різноманітних послуг з її сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту. Сервіс з встановлення замків також відноситься до їх числа.

Ознайомившись з замком клієнта, наші фахівці виявили, що на жаль, ремонту він вже не підлягав. Тому, після погодження з клієнтом та детальних консультацій було вирішено замінити його на якісний та надійний замок 4-направленого замикання MUL-T-LOCK М265 виробництва Ізраїль. Даний замок під цилиндр EuroDIN не лише забезпечує зручне закривання одним обертом ключа, а й має 4 надійні сталеві ригелі діаметром 10 мм кожний.

Оскільки даний замок був в наявності в магазині, наші фахівці відразу його встановили клієнту. Отже, він отримав не лише якісну продукцію світового рівня, а й оперативний сервіс, зазначивши що з «ЛоксМайстер Київ-Центр» заміна замка – справа легка! З чим ми повністю згодні.

Якщо у вас проблеми з замком – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми оперативно реагуємо на всі звернення і рекомендуємо обов’язково звернутися до нас за професійною консультацією. Це дозволить зекономити ваш час, гроші та отримати найякісніше професійне рішення з безпеки у найкоротші терміни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *