Замініть свої ключові механізми у вхідних дверях на нові!!!

До нас в магазин “Локсмайстер Буковина”, звернувся клієнт із проханням заміни циліндрів (личинки, вставки, сердечники) на нові, оскільки він купив квартиру в новобудові, а циліндри там не надійні і вже були майстри, які робили там ремонт.

Вимогою клієнта була безпека, тобто щоб злодії побачивши циліндри та броненакладки на дверях, оминули їх. А якщо навіть ризикнуть спробувати зламати, щоб дані замкові вироби вистояли максимально часу до приїзду поліції охорони. Забігаючи наперед, скажу, що циліндри Аблой Протек2 є головною біллю будь якого фахівця чистого злому, тому це безпрограшний варіант.

Для того, щоб точно визначитись, які саме розміри циліндрів потрібно, ми до клієнта відправили нашого майстра для заміру. Після того, як майстер зробив заміри, нами було запропоновано та продано наступне:

Циліндр ABLOY DIN PROTEC2

Патентована ключова платформа PROTEC2. Клас Extra Security. Дисковий механізм забезпечує надійну роботу в екстремальних умовах. Корпус підсилений сталевою платою. Функція AWS (Система антизносу) – сукупність елементів у циліндрі та ключі, які мінімізують ефект зносу при роботі циліндра. Захист від висвердлювання – перший диск циліндра з загартованої сталі. Функція “Emergency” (надзвичайна подія) – надає можливість відкрити циліндр ключем з зовнішньої сторони у разі, якщо з внутрішньої сторони в нього вставлено ключ. 2R-технологія нарізки ключа на двох радіусах. Новий унікальний інтерактивний елемент особливої кулькоподібної форми для додаткового захисту від несанкціонованого дублювання ключів.

Циліндр MUL-T-LOCK DIN ClassicPro

Піновий циліндр класу High Security. Унікальний запатентований спеціальний телескопічний пін. Запатентований ребристий плуг. В даному циліндрі додана ХР-пластина, яка захищає циліндр від перелому.

Дані два циліндра, які були продані клієнту є на базі Модуляр. Тобто, якщо клієнт захоче замінити вхідні на нові, йому не обов’язково міняти циліндри, достатньо звернутись до нас в магазин “Локсмайстер Буковина” і ми обов’язково йому подовжимо або скоротимо циліндри, оскільки наш магазин є авторизованим сервісним центром Abloy та Mul-T-Lock.

Протектор MUL-T-LOCK SL3 DIN ROUND Нікель_сатин 3 клас 

Захисний загартований протектор до циліндрів стандарту DIN. Застосовують з основними та додатковими замками.
3-й клас безпеки. Матеріал: загартована сталь.Кріплення – болти М6, перехідники M8/M6.  Стандартна комплектація болтами  М6х100 на двері завтовшки 89 мм
Товщина дверей вказана з урахуванням того,що гвинти закручені на всю довжину кріпильного отвору броненакладки. Циліндр входить в броненакладку на 7,5мм.
Обробка нікель матовий. Має холодний сталевий відтінок із матовою поверхнею, що царапина щіткою. Ідеально поєднається із фурнітурою у обробці нержавіюча сталь матова. Найкраще підходить для застосування у сучасних інтер’єрах.

Тому, якщо ви купили квартиру і хочете замінити ключові механізми на нові, звертайтесь в магазин “Локсмайстер Буковина”, ми Вам обов’язково допоможемо.

Чернівці – ЛоксМайстер Буковина

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *