Замки для обладнання

Якщо Вам потрібно надійно закрити шафу, платіжний темінал чи сейф, то тоді заходьте до нас. В асортименті нашого магазину є більше 25 видів різних замків, які відрізняються технічними характеристиками та розмірами.

Коротко розглянемо, класифікацію даних замків:
– Замки для сейфів (особливістю даного типу замків є те, що ключ виймається тільки в закритому положенні – таким чином Ви ніколи не забудете закрити сейф);
– Замки для меблів (меблеві замки) – замки для тумбочок і шафок,замки для поштових скриньок (поштові замки) та інших;
 – Замки для обладнання – торгового і промислового. До даного типу замків відносяться замки для торгового обладнання (замки для звичайних вітрин, замки для скляних вітрин і скляних дверей), замки для промислового обладнання (наприклад промислових морозильних камер). При виготовленні таких замків застосовуються високоякісні матеріали латунь, сталь.
Однією з найбільших переваг замків є можливість об’єднання їх у Майстер-систему або ж  у систему “Під один ключ”, де одним ключем можна буде відчиняти всі точки, де встановлені дані замки на базі платформи ключа Mul-T-Lock та Abloy.
За більш детальнішою інформацією прохання звертатись до нашого магазину “ЛоксМайстер Буковини”, чкий знаходиться у м. Чернівці по вул. Шесвченка, 52. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *