Замки до дверей

Магазин ЛоксМайстер Академмістечко може запропонувати своїм клієнтам велику кількість рішень для функціонального та надійного замикання різного типу точок проходу. 


Продукція від відомих у всьому світі виробників – це все у нас: Mul-T-Lock; Abloy; Rostex; Ryobi; Kaba; Rosslare; Santos; Vinorit; Nemef; Pisla; JPM.   


У магазині ЛоксМайстер Академмістечко, Ви зможете побачити та протестувати повний спектр продукції безпеки: двері, замки врізні, циліндрові механізми різних виробників, фурнітура захисна, замки висячі, дотягувачі дверні, сейфи, комплектуючі для систем контролю доступу та обовязково іноваційні рішення: циліндр Mul-T-Lock Interactive+ Cliq, циліндр Interactive+ Entr, скриня для зберігання та контролю за ключами TRAKA 21 від компанії Mul-T-Lock, замок висячий Mul-T-Lock WatchLock та багато іншого.
     
Крім цього, у магазині ЛоксМайстер Академмістечко, Ви можете виготовити ключі різних типів від простих до оригінальних фірмових.


Якщо Вам знадобився сервіс по продукції  Mul-T-Lock; Abloy, ми також допоможимо: виготовлення ключів, перекодування циліндру під новий комплект ключів, система майстер ключ та ще багато цікавого та сучасного..  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *