Замки Eff-Eff АnyKey для мережі «Таврія В»

Фахівці одеського магазину Локсмайстер встановили замки Eff-Eff АnyKey у головному офісі провідної мережі супермаркетів на півдні України – ТОВ "Таврія В". Мережа налічує більше ніж 19 магазинів, 15 кафе та інших місць реалізації, що у підсумку складає 49 роздрібних точок продажу. Приміщення розташоване у житловому комплексі «Аркадійський палац».
Завдяки системі Eff-Eff АnyKey (ефеф) було забезпечено безпеку доступу у приміщення.
Автономні карткові замки Eff-Eff АnyKey (ефеф еникей) німецького виробництва мають бездоганний дизайн, високу міцність та рівень захисту. Масивна, міцна зовнішня накладка з нержавіючої сталі захищає корпус пристрою від маніпуляції. Картковий замок Eff-Eff АnyKey (ефеф еникей) може об’єднувати до тридцяти карток.
Eff-Eff АnyKey (ефеф еникей) – це рекордсмен з виконання стандартів для захисної фурнітури. Це єдина у світі система контролю доступу, яка відповідає не тільки випробуванням згідно DIN EN 1906, класу захисту 2 і DIN 18257, а також придатна для застосування на аварійних виходах згідно DIN EN 179 і для застосування в вогне- і димозахисних дверях згідно DIN 18273.
 
Крім того, картковий замок Eff-Eff АnyKey (ефеф еникей) має функцію антипаніки, завдяки чому у разі виникнення надзвичайної ситуації можна буде безперешкодно покинути приміщення.
 
Найближчим часом замки Eff-Eff АnyKey (ефеф еникей) будуть встановлені у паркінгу клієнта.
Фахівці мережі магазинів завжди готові запропонувати зручні та безпечні рішення для об’єкта з найвищими вимогами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *