Замки для валіз і сумок дійсно рятують. Перевірено клієнтами «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Як відомо, спонтанні покупки часто виявляються дуже вдалими. І справа не у вартості або корисності. Адже інтуїція дуже часто допомагає уникнути чи попередити вкрай негативні речі.

Саме така історія сталася з нашим клієнтом, який випадково завітавши до нас в магазин цієї зими, придбав на подарунок до дня закоханих два замки для валіз TOKOZ® серії Emotion. Тож вже цього літа йому вдалося їх випробувати  у справі. Бо вирушаючи у відпустку з подругою, вони використали саме ці замки. І не дарма. Адже по прильоту на відпочинок з’ясувалося, що чемодани, закриті на додаткові замки, були неушкодженими. На відміну від багажу пасажирів, не обладнаного додатковими замками. Тож після повернення з відпочинку він завітав до нас в магазин і подякував за, як виявилося, не лише красивий, а й необхідний аксесуар для подорожей. Що нашим фахівцям звісно, було, надзвичайно приємно почути.

Спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 в черговий раз наголошують: найкращий спосіб убезпечити свої речі під час подорожі – якісна валіза або сумка з замикаючими пристроями. Якщо на багажі немає стаціонарного вбудованого замку, або наявний замок виконує скоріше декоративну функцію, аніж реально забезпечує захист, варто подбати про додатковий захист.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 в наявності – якісні навісні замки для валіз і сумок, здатні задовольнити найвибагливіших покупців, провідного світового виробника – компанії TOKOZ® (Чехія). Яскраві моделі прикрасять ваш багаж і створять по-справжньому чудовий настрій, який часто дуже потрібен в дорозі.

Представлені навісні замки для багажу TOKOZ® є двох типів: кодовий і циліндровий з «англійським» ключем. Перший закривається за допомогою кодової системи, другий – поворотом ключа.

В нашому локсмайстер-центрі представлені замки для багажу різного дизайну з різним розташуванням на корпусі запірного механізму. Корпуси замків мають різну форму: частіше це прямокутні моделі, та є пристрої і трапецієподібної форми, а кодові механізми можуть розташовуватися збоку, посередині або знизу корпусу, з різною висотою, шириною, ї діаметром дужки. Отже, кожен зможе обрати собі замок, що ідеально пасує саме до його валізи або сумки.

Тож плануючи свою подорож, завітайте в «ЛоксМайстер Київ-Центр» аби придбати надійний замок для багажу. Бо краще попередити проблему, аніж потім боротися з її наслідками. Це повною мірою стосується і захисту багажу. А ми у «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 вам у цьому  завжди допоможемо!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *