Замки OMEGA – ультимативний захист доступу до об’єктів !

Свого часу набула досить високої популярності широка ланка силових замків від італійських виробників.  В нашому асортименті увагою покупців користуються замки MUL-T-LOCK  ITALY – дочірнього підприємства концерну MUL-T-LOCK.

Серед стандартних варіантів замків, які зустрічаються майже у кожного виробника, є доволі унікальне рішення. Мова йде про замки OMEGA, що дійсно забезпечують надійність та якість найвищого рівня завдяки оптимальному поєднанню притаманної циліндровим замкам високої секретності (використовується 9-піновий механізм секретності) та максимальної захищеності від вандалізму сувальдних замків (секретний механізм знаходиться всередині дверей).

Силові замки OMEGA – це продукти безпеки найвищого рівня, що мають декілька певних суттєвих ступенів захисту:
– захист замкової щілини від будь-якого інструменту (спроби вставити відмичку, тощо) забезпечує розміщений в ній стрижень із загартованої сталі, який додатково захищає секретний механізм від свердління і додатково слугує направляючою профілю ключа, що захищає від несанкціонованого його дублювання;
– найвищий клас безпеки за рівнем секретності;
– наявність так званих, моделей «Моноблоків» з незалежним системами замикання;
– можливість самостійного перекодування замка;
– контроль за виготовленням ключів;
– запатентовані замок і ключ.

Важливо і те, що конструкція даних замків дозволяє здійснювати перекодування і реалізацію системи оперативної зміни коду замка «Світлофор». Всі замки OMEGA постачаються із карткою власника, яка містить унікальний код, за яким у авторизованому сервісному центрі фахівці зможуть за лічені хвилини виготовити дублікати оригіналів ключів.

Якщо ви зацікавлені придбати та обладнати ваші двері замками OMEGA, які завдяки своїм експлуатаційним показникам і високому рівню безпеки, забезпечують ультимативний захист доступу до об’єктів, звертайтесь до магазину «ЛоксМайстер на Подолі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *