ЗАМКИ ТЕЖ ПОТРЕБУЮТЬ ЗАХИСТУ !

Ми розуміємо що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

До нас часто звертаються клієнти з питанням як правильно встановити фурнітуру на двері щоб максимально захистити корпус замка та циліндровий механізм. І це правильно, тому що споживач сьогодні вже не задає питання навіщо та чим звичайна фурнітура відрізняється від захисної. Бо розуміє що окрім надійного механічного замку та циліндру з високою секретністю треба ще подбати про ативандальний захист – це називається комплексне рішення для вхідних дверей.

Отже, давайте розберемося що таке захистана фурнітура та яка вони бувають. Броненакладка, захистна фурнітура або протектор – такі назви можна зустріти у різних виробників – це пластина з загартованої сталі яка закриває з зовнішнього боку дверей замкову , максимально- можливо обмежуючи доступ з вулиці.

За типом установки броненакладки бувають врізні та накладні. Тобто обирати броненакладку правильно не лише за зовнішнім виглядом та особистим вподобанням а й враховуючи який замок встановлений, яка конструкція дверей, важливо чи є зовнішня декоративна панель (або фасад) дерев”яний або з МДФ.

Також слід зазначити, що встановлення захисної фурнітуру – це достатньо суттєве втручання в конструктив дверей і тому важливо щоб це виконувалось професійним майстром. Обрати кріплення, зробити отвори в дверях, закріпити протектор таким чином щоб з зовні було не можливо добратися до елементів кріплення. Все це потребує певного досвіду та навичок.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», ми запропонуємо оптимальний захист для ваших замків, які будуть надійно боронити ваші двері!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *