Замок DISEC VAN MAGN

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги замок призначений для встановлення на задні розпашні та передні розсувні двері мікроавтобусів та інших комерційних автомобілів від Європейського виробника компанії DISEC, а саме модель Замок DISEC VAN MAGN MG850

 

Магнітний замок DiSec MG850 призначений для встановлення на задні розпашні та передні розсувні двері мікроавтобусів та інших комерційних автомобілів.
Деталі замка виготовлені з нержавіючої сталі. Кришка замка – із сплаву алюмінію. Має обтічну форму, що перешкоджає вандальним діям і спробам силового зламу замка. Стійкий до несприятливих погодніх умов. Завдяки магнітному способу замикання повністю захищений від зовнішніх маніпуляцій, виключене потрапляння бруду всередину замка.
Характеристики:
– Магнітний (механічний) спосіб замикання – містить вісім неодимових магнітів з різними полюсами, що виключає можливість підбору і несанкціонованого відмикання замка;
– Всі внутрішні елементи замка виготовлені з міцної високоякісної нержавіючої сталі, кришка – із сплаву алюмінію;
– Додаткова вставка з діамантовим напиленням для захисту ригеля;
– Стійкість до несприятливих погодніх умов і корозії;
– Три режими роботи: «Відкрито», «Закрито», «Вільний хід ригеля».
У положенні «Вільний хід ригеля» замок дає змогу, при захлопуванні дверей, автоматично їх замикати. Тобто ригель працює як защіпка. Для відкриття дверей потрібно: із зовні – прокрутити ключем за годинниковою стрілкою, щоб ригель відімкнув двері. Після відмикання, під дією пружини ригель стане в початкове положення («Вільний хід ригеля»). Із середини автомобіля – потягнути за тросик. Відкриття з середини за допомогою тросика можливе, коли замок перебуває в режимі «Вільний хід ригеля». В режимі «Закрито» неможливо відімкнути замок з середини автомобіля.
– До комплекту входять: замок, пластини для монтажу, комплект кріплення, кодова картка, два магнітних ключа, металеві вставки для захисту від магнітного поля, яке створюється ключами.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *