Замок електромеханічний VIRO V06 WB

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги Замок електромеханічний VIRO V06 WB BS70мм T1/T2 DIN 12VAC NC GATE накладний, відкривання всередину SS від Європейського виробника компанії VIRO.

Італійська компанія Viro була заснована у 1942 році. Початкова назва бренду Vi.Ro. – абревіатура імені та прізвища його засновника Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). З початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. відома у світі як синонім високої якості та надійності. Завдяки прагненню інновацій та постійному вдосконаленню процесу виробництва у 1996 році Міністерство освіти і науки Італії визнало компанію «науково-дослідною лабораторією». В 1998 відбувається поділ Viro Innocenti S.p.A. на два напрями: Viro (виробництво традиційних механічних продуктів безпеки) та ViroTronic (інноваційний напрямок виробництва, що поєднує в продуктах безпеки механіку та електроніку). Сьогодні Viro – це понад 100 працівників, які створюють складні системи безпечного замикання високої якості та надійності, постійно вдосконалюючи їх.

Розглянемо технічні параметри замка Замок електромеханічний VIRO V06 WB BS70мм T1/T2 DIN 12VAC NC GATE накладний, відкривання всередину SS

 

Замок електромеханічний VIRO V06 WB BS70мм T1/T2 DIN 12VAC NC GATE накладний, відкривання всередину SS
Електромеханічний накладний замок VIRO V06 WB спеціально розроблений для горизонтального встановлення на воротах або хвіртках, стулки яких не спираються одна на одну. Простота установки та функціональність роблять цей замок набагато практичнішим та ефективнішим, ніж будь-яка система, яка створює дверний упор на землі. Фактично, V06 WB дозволяє уникнути складного застосування штирів до воріт і ризиків несправності, викликаної відкладеннями на землі через атмосферні явища. Завдяки поворотному ригелю та захисній пластині він ідеально підходить навіть тоді, коли надмірний механічний зазор між петлями та дверима дозволяє зловмисникам відкривати електричні замки вручну, потягнувши вбік або штовхаючи двері.

Характеристики:
–    Встановлення: горизонтальне
–    Режими роботи:
•     “СЕРВІС” (стандартне налаштування): замок відмикається при подачі електричного імпульсу та залишається відімкненим до тих пір, поки двері, ворота чи хвіртка не будуть зачиненими. Придатний у випадках встановлення дверних дотягувачив або будь яких автоматичних систем;
•     “БЕЗПЕКА” (встановлюється шляхом видалення відповідного внутрішнього елементу): замок відмикається при подачі електричного живлення та одночасного фізичного натискання на двері, ворота чи хвіртку. Не рекомендовано для використання разом з дверними дотягувачами або автоматичними системами.
–    Подвійна змінна котушка: рівномірно розподіляє навантаження і забезпечує тривалий термін служби;
–    Напруга живлення: 12В змінного струму (можливо короткочасне подання постійного струму). Опційно (за замовленням): 12В постійногоструму, 24В змінного або постійного струму;
–    Електрична функція: нормально замкнений (замкнений без живлення, відмикання подачею напруги);

Матеріали:
–  Корпус: монолітний з оцинкованої сталі
–  Кришка: оцинкована сталь
–  Ригель: нержавіюча сталь, спеціальної форми для зачеплення зі зворотною планкою
–  Зворотна планка: складається з двох елементів з гнутої оцинкованої сталі. З спеціальним краєм для зачеплення ригелю. Легкий монтаж завдяки шаблону для вирівнювання.
–  Захисна пластина: оцинкована сталь. Для покриття замка та зворотної планки з функцією упору між стулками
–    Циліндр: призначений під циліндр DIN-стандарту одно- або двосторонній, ключ-ключ (циліндр в комплектацію не входить, замовляється окремо)
–    BackSet: 70 мм;
–    Комплектація: Замок, зворотна планка, захисна пластина, комплект кріплення

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *