Замок невидимка на вхідні двері.

Останнім часом стали популярні запити від наших клієнтів на “замки-невидимки”. Їх так називають, тому що ззовні вхідних дверей немає отворів під ключ та не видно в якому місці розташований замок. А відчинятись такий замок може декількома способами: радіобрелком, домофонним брелком типу Mifare, телефоном. Тому даний замок має ще й переваги в комфорті відчинення дверей. Тобто двері можна розблоковувати і на відстані.

Розглянемо один з варіантів такого замка.

До його складу входять наступні комплектуючі:

  • Замок електроригельний YLI YB-700B (LED) 12В НЗ, нормально замкнений, тобто без напруги замкнений і при подачі живлення відчиняється. Сила утримання – 2000кг.
  • Радіо-контролер СПВ U1HS с двома однокнопковими брелоками для управління еклетроригелем з допомогою радіобрелків.
  • Блок живлення СПВ BGP-123Pro з вихідною напругою 12В, вмикається у звичайну розетку 220В або до автоматичних вимикачів в електричному щитку.
  • Кабелепрохід СПВ ПМ-2 для заведення кабелю в дверний блок та його подальшого захисту від пошкоджень при відкриванні дверей.
  • + при бажанні до комплекту можна додати GSM-модуль, який і дозволить дистанційно за допомогою телефонного дзвінка або СМС-повідомлення відчинити електроригель.

Даний замок встановлюється як додатковий і не залежний від вже встановленого основного, і навпаки. Якщо двері ще на виробництві, і в них планується врізка багатоспрямованого основного замка, то є можливість ще краще приховати електроригельний замок встановивши його на блокування однієї з тяг замка. Тоді основний замок та додатковий невидимий будуть працювати в парі. Для відчинення основного замка, потрібно попередньо подати сигнал на невидимку. А відчинення лише невидимого замка не дозволить відчинити нам двері. Простими словами, даючи особі ключ, вона не зможе потрапити в приміщення без вашого дозволу, доки ви не подасте сигнал на додатковий замок.

Звертайтесь в “ЛоксМайстер Буковини” на вул.Шевченка 52, і ми підберемо невидимий замок під ваші потреби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *