Замок VIRO VAN VANLOCK COMPACT

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги замок для вантажних автомобілів від Європейського виробника компанії VIRO.

Італійська компанія Viro була заснована у 1942 році. Початкова назва бренду Vi.Ro. – абревіатура імені та прізвища його засновника Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). З початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. відома у світі як синонім високої якості та надійності. Завдяки прагненню інновацій та постійному вдосконаленню процесу виробництва у 1996 році Міністерство освіти і науки Італії визнало компанію «науково-дослідною лабораторією». В 1998 відбувається поділ Viro Innocenti S.p.A. на два напрями: Viro (виробництво традиційних механічних продуктів безпеки) та ViroTronic (інноваційний напрямок виробництва, що поєднує в продуктах безпеки механіку та електроніку). Сьогодні Viro – це понад 100 працівників, які створюють складні системи безпечного замикання високої якості та надійності, постійно вдосконалюючи їх.

Познайомимося з однією з моделей замка, а саме розглянемо Замок VIRO VAN VANLOCK COMPACT STAINLESS_STEEL навісний на дверцята автомобіля 2KEY

 

Новий замок VANLOCK COMPACT системи блокування для вантажних фургонів та мікроавтобусів.
Унікальна форма без гострих країв і захватних точок в поєднанні з нержавіючою сталлю стійкою до корозії відрізняють цю інноваційну систему блокування для вантажних автомобілів і мікроавтобусів.
Може застосовуватись для задніх розпашних або бічних розсувних дверей.
Система “Van Lock” може бути встановлена практично в будь-якій ситуації, так як витримує або корегує (з прокладками) перекоси дверей, закривається легким натисканням і забезпечує високу ступінь безпеки завдяки фіксуючій системі, циліндру.
Прямокутник з заокругленими краями з нержавіючої сталі, без гострих кутів, що кріпиться до цільної основи із замаку за допомогою гвинтів зсередини кузова.

Циліндр з латуні з 5 пінами зі шторкою для захисту проти води та пилу. Ключі: поставляється з 2 ключами Viro 032 профілю
Переваги:
– автоматичне закривання при натисканні (для задніх дверей) або при закриванні бокових розсувних дверей;
– стійка зворотна планка, що протистоїть силовому зламу;
– захист від несприятливих погодних умов;
– легкий та невибагливий монтаж.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *