Замовляйте автомобільні сейфи в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Убезпечити цінності в автомобілі цілком можливо! Для цього достатньо звернутися в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48! Наші фахівці вже не один десяток років займаються вирішенням подібних завдань, а широкий асортимент високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників є запорукою, що все дійсно буде гаразд!

Ось і черговий клієнт, який звернувся в наш локсмайстер-центр із проблемою зберігання цінних речей у власному автомобілі, завдяки нашому досвіду, отримав швидке та ефективне рішення – автомобільний сейф.

Основним призначенням такого пристрою є забезпечення надійного та безпечного зберігання грошових коштів та інших цінностей в автомобілі. Це є гарантією того, що ваші речі надійно захищені і їх не вкрадуть з вашої машини.

Автомобільний сейф – це відмінне рішення для транспортування або зберігання важливих документів, цінних паперів, прикрас і грошей. Компактні розміри дозволяють встановити сейф в салоні без пошкоджень самого автомобіля. Вони можуть встановлюватися таким чином, що ніхто сторонній не здогадається де знаходиться сейф, не знаючи про його наявність.

Ми запропонували високоякісну продукцію перевіреного багатьма роками плідної співпраці українського виробника сейфів – компанію Паритет-К (ТМ Griffon). Паритет-К визнана як в Україні, так і в світі, а дизайн та зовнішній вигляд здатні задовольнити найвибагливіших клієнтів.

Виробляє вона і автомобільні сейфи. Тож після консультацій з клієнтом було обрано автомобільний сейф A.15/155.K. Даний сейф розміщується в ніші для запасного колеса та має надійний сувальдний замок з ригельною системою замикання (2 хромовані активні ригелі, що обертаються, діаметром по 16 мм). Корпус виготовлений з металу товщиною 2 мм, а дверцята – з металу товщиною 4 мм, що забезпечує чудовий захист усього, що буде зберігатися в ньому!

Замовлення було виготовлено швидко, а клієнт залишився повністю задоволений як якістю продукції, так і монтажних робіт, які були здійснені справді професійно та з дотриманням усіх технологічних вимог щодо монтажу.

За потреби, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові допомогти обрати та встановити будь-який сейф. Наші переваги: досвід, необхідне обладнання та знання, які дуже важливі для успішного виконання цієї непростої роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *