Защіпка електромеханічна VIRO 7753.70

Доброго дня! Пропонуємо до вашої уваги Защіпку електромеханічну VIRO 7753.70 FaFix (W/O_SP 12V DC) НВ універсальна стандартна. 

Продукція від відомого у всьому світі Італійського виробника Компаніі VIRO маючого за плечима більше ніж 75 років досвіду у виробництві традиційних механічних продуктів безпеки ( навісні замки та аксесуари, врізні замки і циліндри, накладні замки, дверні дотягувачі, ручки «антипаніка», захисні замки для велосипедів, скутерів, мотоциклів, сейфи (в тому числі для готелів) та сейфові шафи а також електромеханічні замки).  Тому звертаємо вашу увагу на електромехнічну защіпку від данного виробника, яка відповідає одній з най важливіших умов сьогодення, а саме ціна/якість.

Защіпки серії VIRO 775  призначені для встановлення в різних типах стандартних дверей. Характерні переваги – симетрична конструкція, невисока ціна та нескладний монтаж.

Технічні характеристики:
– Електричне керування: нормально відімкнена (замкнена при подачі живлення, відмикання зняттям напруги)
– Регулювання язичка: FaFix (регулювання язичка защіпки відносно корпусу, діапазон регулювання 3мм)
– Напруга: 12V постійного струму
– Сторонність: Універсальна (для лівих та правих дверей).

З данною защіпкою потрібно замовляти зворотню планку: VIRO 1091 KL, VIRO 1092 HZ, VIRO 1094 iW. Планка обирається з урахуванням умов встановляння. За більш детальною інформацією ви можите звернутися до наших магазинів або за посиланням:

https://lock.ua/catalog/zashchipki-elektromekhanichni/zashchipka-elektromekhanichna-viro-7753-70-fafix-w-o-sp-12v-dc-nv-universalna-standartna.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *