Засув TESA, як додатковий засіб захисту Ваших дверей від проникнення

Сьогодні ми поговоримо про облаштування додаткового захисту дверей. Це пристрої замикання, які встановлюються на двері із внутрішньої сторони приміщення. Із зовні до них немає доступу і їх взагалі не видно. Це різноманітні цепочки, задвижки, шпінгалети, ручні засувки. Всі вони слугують для закриття дверей з середини приміщення і створення таким чином додаткового елементу захисту. На такі замки неможливо хоч якось вплинути, так як до них повністю відсутній доступ ззовні. Але всі ці засоби захисту мають зовсім не елегантний вигляд і навіть спотворюють двері.

Як бачите, виглядає не дуже естетично

Ми ж пропонуємо рішення, яке можна гармонійно поєднати із вже встановленою дверною фурнітурою. Засув врізний TESA DEAD BOLT 514U0.

Засув TESA призначений для замикання дверей зсередини приміщення. Як зазначалося вище, такий засув не має зовнішньої частини, а отже із зовні на нього неможливо ніяк впливати. Скажімо, як у стандартному замку, де ми маємо замкову щілину, з якою може маніпулювати зловмисник. Замки чи пристрої з таким типом замикання ще називають нічники. Тобто, на цей замок господарі додатково закривають двері вночі. Зауважимо, що такий замок можна закрити тільки з середини приміщення, коли у ньому хтось знаходиться.

Зазначимо, що засув TESA є одностороннім. Він повністю запобігає несанкціонованому потраплянню у приміщення. Але також слід зауважити, що використовувати замки такого типу слід обачливо. Тому що є вірогідність, що діти, граючись можуть закрити двері на засув. При цьому, ніхто не зможе відкрити двері ззовні, навіть при наявності ключів, бо засув закривається і відкривається тільки з середини. Також можуть виникнути проблеми із потраплянням у приміщення, якщо людині всередині стало погано, а двері закриті на засув.

Та при цьому, засув TESA є ефективним замком, і на 100 відсотків унеможливлює проникнення всередину приміщення, коли засув закритий.

Засув TESA не складний у монтажі. Та все ж, краще цю роботу доручити професійному майстру.

Магазин ЛоксМайстер на Печерську має кваліфікованих майстрів із великим стажем робіт. То ж вони якісно виконають встановлення будь якої складності, на двері будь якого типу (металеві, дерев’яні, тощо).

Нещодавно ми встановили клієнту відразу два засуви TESA на одні двері. Чому два? Тому що двері не стандартні. Металевий каркас із листовою фільонкою, обшитий масивом дерева ззовні і з середини. А висота цих дверей – 2,7 метри. Через це було прийнято рішення встановити саме два засуви.

Зауважимо, що засув TESA можна встановити майже на будь які двері.

Щоб засув відмінно вписався в інтер’єр, виробник пропонує декілька варіантів кольорової обробки:

– Хром полірований

– Хром матовий

– Нікель сатин

– Латунь полірована

– Латунь матова

То ж ви легко підберете засув TESA, відповідно до свого дизайну і оздоблення дверей і фурнітури.

Звертайтеся в магазин ЛоксМайстер на Печерську, ми завжди раді допомогти Вам у підборі засобів безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *